Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni azt hogy...

Hogy lehet elviselni azt hogy a férjemnek külföldre kell mennie dolgozni és itt maradok a 3 éve gyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Aki van tapasztalat írna nekem hogyan viseli ezt mint nő és a gyerek hogy viseli h apa elmegy?!

Sajnos muszáj kimennie,mert itt nincsen munka...sokáig halogattuk de már nincs más választás:(


2013. máj. 6. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én férjem szeptemberben megy ki egy évre, békefenntartó misszióba, mert katona. Nem rajongok érte, de kell a pénz. Én 2,5 évessrl maradok itthon. Majd lesz valahogy, minden este skyp, kibírjuk :)
2013. máj. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Maganyos ferfi kulfoldon baratok pia csajozas lessz belole.

Ne legy buta menj vele egy fizetesbol megeltek kint.

Tudod hany hazassag hulott szet igy??

A csalad az elso nem a munkahelyed.

2013. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%

...és a magányos nő idehaza??

Arra ugyanez nem vonatkozik?!

2013. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem... neked az ország, meg "ami ideköt" fontosabb, mint a férjed és a családotok egysége?


Mert ha nem mész vele, akkor szinte borítékolható, hogy válni fogtok.

2013. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a tesómék is megoldották: a tesóm kiment, majd amikor már minden biztos volt, a felesége keresett alberlőkét a lakásukba, és ők is utána mentek. Nem rögtön, de 4 hónap múlva, már neki is volt kinn munkája.

Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell, meg mérlegélni, hogy kinek mi a fontosabb.

2013. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon nehéz helyzet, teljesen megértelek, én is hasonló cipőben jártam.. volt jó munkahelyem otthon, saját életem, barátok, nagy családi összetartás, sok rokon, társasági élet, suli, minden.. de kapott férjem egy jó ajánlatot így külföldre ment.. mivel hosszabb távra tervezett és egész jónak tűnt így kb 3 hónap után mentem utána.. hát megbántam.. de ő is.. oké hogy van pénz és helyre tudjuk tenni magunkat, de semmi más nincs.. nincs életünk, a magyarok kitúrják egmyást, utálják egymást, így nincs ismerős, barát, rokon, cslád.. az itteniek utálják a külföldieket így minket is. nekem nem túl sok lóvém van a melóhelyből, nem igen fizetik meg a nőket főleg a külföldieket.. porc pakolás ilyenek. férjemnek van jó melóhelye, de utálunk itt lenni!!!! sokat veszekszünk, otthon teljesen más életünk volt.. boldogok voltunk, elvoltunk megvolt a külön kis életünk, a családi életünk, tervezgettünk, stb.. és itt? nekünk nem jött be.. menni akarunk haza hamarosan..viszont van egy-két ismerős akik pl angilába mentek vagy másfelé, ott vagy elváltak ha csak az egyik ment ki vagy megromolott a viszony.. vagy visszament a párjához.. sok mindenkinek nem jön be a külföldi élet.. persze jobb anyagilag.. na de a többi??? persze, a külföldön dolgozok kb 80%-a nem így gondolkodik és nem így érez.. hanem úgy, hogy jobb lezs majd egyszer kint... talán.. egyszer... de akkor sem a hazád.. persze ez ízlések és pofonok.. kinek mi jön be, kinek milyen élete van vagy volt otthon, milyen házassága, stb... próbáljátok meg külön pár hónapig aztán meglátjátok.. ha nem megy akkor pakolj és menjetek Ti is.. de lehet hogy ő hamarabb hazamegy.. kitartást...
2013. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi kitelepultunk es nagyon jol erezzuk magunkat.

Tanultam itt beiratkoztam foiskolara jol fizeto allasom van megbecsulnek megfizetnek nem neznek kulfoldinek.

Vannak magyar barataink sok es jo emberek igaz mi egy magyar gyulekezethez csatlakozyunk ahol ertelmes normalis emberek vannak.

A gyerekek imadnak itt suliba jarni

sok programunk van sajat nyelviskolat is inditottam soc munkaban.

Nekunk bejott jobban mint Magyarorszag

2013. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A 3 éves kisfiadat semmi nem köti ide a szülein kívül, amit ne tudna megszokni máshol, mivel még csak 3 éves. Az egyik ilyen családban is így volt, anyuka itthon maradt a kislánnyal, apuka kiment külföldre, pár hónap múlva közölte hogy van valakije, már közös gyerek is született. Én mennék a férjemmel, akármilyen nehéz is lenne az eleje, egy idő után megszoknád.
2013. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!