Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bosszant. Igaza van?

Nagyon bosszant. Igaza van?

Figyelt kérdés
Első házasságomból van egy kislányom,a válás után jó kapcsolatban maradtunk az apjával,sokat foglalkozik vele,rendesen fizet,megszoktuk beszélni a kislányunk dolgait.Az új párom fel van háborodva miért vagyunk jóban és meg akarja tiltani ,hogy a kerítésen belül engedjem mikor hozza a kislányt,arra hivatkozik,hogy volt már gyerekes barátnője és az bizony rossz kapcsolatot ápolt a gyereke apjával.szerintem nincs igaza ,a gyerekkel kapcsolatos dolgokat igenis meg kell beszélni és a kislányom érdeke is ,hogy ne "háboruzzanak"a szülők...

2013. máj. 8. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Nincs igaza, és meglehetősen korlátolt, már ne haragudj.

Nagyon jól csináljátok.

Ha legközelebb a régi példát hozza fel, mondd meg, hogy téged nem érdekel, hogy egy idegen nő milyen kapcsolatban van a gyereke apjával, te te vagy, és úgy neveled a gyerekedet, ahogy jónak látod. Ebbe ne hagyj beleszólást, mert a gyerek állandó, pasi meg jön-megy, bocs, hogy ezt mondom, de te elsősorban a gyerekedért felelsz.


(gondolj bele, hogy milyen lenne szegény kislánynak, ha a szülei marakodnának... )

2013. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neked van igazad. A párod még biztosan nem volt ilyen helyzetben, ezért nem tudja felfogni, hogy ez miért fontos. Gondolom fél, hogy mi van, ha összejöttök megint, dehát gondolom meg volt az oka annak, hogy úgy döntöttetek, hogy külön folytatjátok. Ezt neki is tudatosítania kellene magában.
2013. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, tudott elözöleg is már a lányodrol, a volt férjedröl. (Te költöztél hozzá, vagy forditva?) Magyarázd el neki, hogy neked fontosabb a gyereked, mint a hadakozás a végtelenségig a volt férjeddel. Fogadja már ezt el!
2013. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Egyáltalán nincs igaza. Nem tudom, mióta a párod az új párod, de érdemes lenne meggondolni, hogy szükséged van-e arra, hogy emiatt folyamatos konfliktusok legyenek közöttetek. Én azt hiszem nem mennék bele ilyen kapcsolatba, hiszen az nagyon jó, hogy ha nem is tutok már együtt élni, a gyerek kedvéért képesek vagytok felnőtt, értelmes emberek módjjára viselkedni.
2013. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

dehogy van igaza...nagyon is jól csináljátok a gyerek apjával...normális, értelmes felnött ember módjára kezelitek a dolgokat! igy kell ezt csinálni...

viszont a mostani párodon elég erősen elgondolkodnék...ha igy áll a dolgokhoz, az közel sem jo...annak kéne neki is alapvetőnek lennie, hogy ti igenis legyetek jóban a gyerek miatt...gondolkodj el a kapcsolatodon....

24L

2013. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek érdeke az első, minden más utána jön.
2013. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Nincs igaza! Ne hagyd, hogy tönkretegyen egy jól működő kapcsolatot a gyereked apjával!
2013. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
A párodnak nincs igaza. Mégis hogy gondolta azt, hogy ne engedd be a kerítésen belülre a volt férjedet?
2013. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Az uj parodnak a viselkedese elorevetiti a majdani sajat viselkedeset...

Tehat, ha kesobb lenne kozos gyerek es szetmennetek, szerintem o akkor is ugy viselkedne, ahogy most helyesnek tartja...

2013. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van és ne hagyd magad, mert a gyerekkel szúrsz ki. Én is elváltam, a volt férjemmel mindent meg tudtunk beszélni és a gyerekek érdekeit néztük.


Állj a sarkadra, ha az új párodnak nem tetszik, akkor keressen gyermektelen nőt.

2013. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!