Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bosszant. Igaza van?

Nagyon bosszant. Igaza van?

Figyelt kérdés
Első házasságomból van egy kislányom,a válás után jó kapcsolatban maradtunk az apjával,sokat foglalkozik vele,rendesen fizet,megszoktuk beszélni a kislányunk dolgait.Az új párom fel van háborodva miért vagyunk jóban és meg akarja tiltani ,hogy a kerítésen belül engedjem mikor hozza a kislányt,arra hivatkozik,hogy volt már gyerekes barátnője és az bizony rossz kapcsolatot ápolt a gyereke apjával.szerintem nincs igaza ,a gyerekkel kapcsolatos dolgokat igenis meg kell beszélni és a kislányom érdeke is ,hogy ne "háboruzzanak"a szülők...

2013. máj. 8. 12:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az új párodnak kell alkalmazkodnia a fennálló és jól működő rendhez. Ha nem hajlandó ezt elfogadni, érdemes elgondolkodni, mennyire is akar jót a gyerekednek. A gyerek érdeke a béke.
2013. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ő költözött hozzánk,az ő házába nem akartunk menni gondolván ott még a kapuba sem állhatna meg a gyerekem apja.amúgy jo ember és családot terveztem vele ,de ezek a dolgok komolyan elgondolkodtatnak
2013. máj. 8. 13:14
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem terveznék vele hosszú távra.
2013. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nem árt elgondolkodni... Egy kapcsolatban nagyon sokat számít az, hogy hogyan áll az ex témához.

Nincs garancia semmilyen kapcsolatra, te is lehetsz majd az elvált felesége a gyerekével, és bizony nagyon rossz előjel, ha neki az a normális, hogy válás után a felek háborút vívnak akár a gyerek kárára is.

2013. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tényleg gondolkodj el,mégis mit képzel nem engedi be nem is az Ő háza,szerintem lépj ki a rózsaszín felhőből,mert lehet egy agresszív tuskó aki még nem mutatta meg a foga fehérjét.
2013. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Nincs igaza. De ha két oldalról nézem meg a dolgokat ez csak felfogás kérdése. A te oldaladról persze, hogy az a jó, ahogy te csinálod. De én őt is megértem. Lehet hogy én is hasonlóan éreznék, ha a páromnak a volt felesége (nincsen neki) állandó vendég lenne. Féltékeny sztem csak. Emiatt ne veszekedjetek, próbáld megnyugtantni hogy csak őt szereted. Tudod akárhány éves az ember néha kell neki egy kis megerősítés. Ezért kár olyanokat írni (ahogy itt olvastam a válaszokat) hogy hagyd el meg ez előrevetít dolgokat...ez csak féltékenység ennyi.
2013. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez csak feltekenyseg...

Ezert megtiltana, hogy a kapun belulre tegye a labat a volt ferj, aki amugy normalis. Raadasul nem is a sajat haza.

Majd azt is nezze el neki, ha esetleg feltekenysegbol agyba-fobe veri?

Egy normalis, egeszseges onbizalommal elo ember latja, h elvaltak, nincs koztuk semmi, az apa normalis a gyerekkel, de nem banja, mert ez a normalis.

Az en szuleim is elvaltak es a neveloapam meg kavezni ius behivta apamat, ha jott ertunk.

Nem tudom hany eves vagy utolso, de le kellene tenni a Harlequin-konyveket...

2013. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 17-es válaszolóval, értem én, hogy féltékeny, de uralkodjon magán. Akit távol akar tartani az egy gyerek apja, a ház a gyerek otthona is, és megtiltani nem lehet, hogy egy apa meglátogassa a gyerekét az otthonában, ha nem is állnak le vele jópofizni, de bemenjen a gyerekért a lakásba és oda hozza vissza az természetes. Aki ennyire sem bírja látni a partnere exférjét, az keressen egy árva szűzleányt, és akkor nem fogja zargatni se ex, se család.
2013. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az utolsó sorod nagyon jó:)
2013. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát:)
2013. máj. 8. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!