Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt a házat akarják...

A szüleim azt a házat akarják nekünk megvenni ahol kiskoromban szexuálisan zaklattak, de erről nem tud senki. Én visszont semmi kép se akarok oda költözni. Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Erről senkinek se beszéltem soha, és már régen történt. Azóta az az ember is meghalt. De én a gondolattól is rosszúl vagyok hogy abban a házban lakjak. Pedig a szüleim olyan lelkesek. Nem tudom mit csináljak. Úgy érzem meg bolondulok.
2013. máj. 10. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

becsülöm a tartásodat


az, hogy nem mondja el senkinek, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem néz vele szembe. Nagyon is ...


nekem is van olyan rokonom, aki annyira ostoba, hogy nem szolgáltatnám magamat ki neki, hogy akármikor ezen nyammogjon ...


Szerintem tartsd magadat a szülők előtt, és találj ki valamit.


Az azért nem ártana, ha egy független pszichológustól/pszichiátertől segítséget kérnél.

2013. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Na mi lett?

Másikat vettek neked?

2014. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14%
Mi lett a vége? Látod TE sem vagy külömb azoknál mint akik feldobják a labdát sirnak nyavajognak nyalogatják a sebeiket hogy másoktól Kérlek választ vagy tanácsot aztán semmi eltünsz ha megkérdezik udvariassan na mi lett száraz rájuk csak a kis egoista nézetei deli arra sem méltatod öket hogy válaszoljon hogy Ja köszike ez vagy az volt tul vagyok rajta. Persze ezt attól tanultad aki fajtalankodott veled hogy szellemileg is megrontva on hogy gyerekeid vannak családod de azok nak us ezt tanitid hogy hálátlanun Ne vâlaszoljanak akár évek mulva sem mert arra sem méltatd hogy válaszolj. Igazad van megértelek legyél büszke Magadra csak a gyerekeidet Ne igy neveld! Szia és jó egészséget Sok szeretettel !
2015. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!