Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Ha az élettár...

Marcsi1978 kérdése:

Ti mit tennétek? Ha az élettársatok 4 éve élünk együtt! Van 2 közös gyerek! Szerelmes számot küldene az ex nejének? Ez engem bánt! Ott 4 közös gyerek van! és 2 naponta beszélnek telón de már felnőttek a gyerekek itt meg van 2 kicsi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 14:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%

17-es vagyok. Nem rosszindulatból írtam, ez lehetséges. Két kisgyerek mellett nem lehet azt csinálni amit akarsz, ugye általában, bár nem írtad milyen kicsik. Azt írod, így is te neveled őket. Nem foglalkozik velük?

Nem tudom meddig volt együtt az előző feleségével, de ha sokáig, akkor ő már felnevelt 4 gyereket. Bizony belefásulhatott, lehet élni akarja az életét. De ezt nem rosszindulatból írtam, csupán egy lehetőség, amit számba is kell venni, ha nem foglalkozik a gyerekeivel.

Felnőtt gyerekek mellett szinte önálló, független életet lehet élni, mehet amerre akar, nem kell alkalmazkodni.

Nem írtad, hány éves, de egy férfi minél idősebb, annál kevesebb a türelme a gyerekekhez.

2013. máj. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Még szeretik egymást,ez olyan egyértelmű,mint az,hogy egyszer egy az egy és kész.Nincs más megoldási menet.
2013. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Takaritanám vissza az exhez.
2013. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom... Nem szeretnélek megbántani..

De szerintem valami fűzi még a régi feleségéhez..

Nem mondom h szereti még stb.. Hisz akkor nem veled lenne,és a 2 kicsikétek sem lenne.

DE légy óvatos...

Valami megváltozhatott közetetek.. Próbálld a gondokat megbeszéllni vele.

Mert ennek jó vége nem lesz..

2013. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

14-15-24 mondja jól!

20-as hülye vagy, de nagyon.


Mi a helyzet azóta kérdező?

2016. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!