Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Ha az élettár...

Marcsi1978 kérdése:

Ti mit tennétek? Ha az élettársatok 4 éve élünk együtt! Van 2 közös gyerek! Szerelmes számot küldene az ex nejének? Ez engem bánt! Ott 4 közös gyerek van! és 2 naponta beszélnek telón de már felnőttek a gyerekek itt meg van 2 kicsi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 14:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora cirkuszt csinálni egy zeneszámból, te nem vagy komplett... Nem lennék a társad helyébe, pokol lehet veled.
2013. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
Én már elvesztem a "kinek hány gyereke van és kitől" kérdéskörben... Nem értem a hiszti okát! Lehet csak általánosságban kért számot és pont szerelmes számot adtak le!
2013. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
jaj nem kéne hülyének nézni!! és nem vok hisztis telón küldte át a számot és nagyon is tudta mit küldd de mind 1 én lezártam a múltam ő nem ennnyi
2013. máj. 13. 15:09
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy ki.sznám mint macskát sz...ni. Mi az hogy szerelmes számot küld az exnek?!??! Mi az hogy egyáltalán beszél vele??? Ja igen...most jönnek az ősanyák a gyerek dumával. Hát hidd el nekem, hogy lehet gyereket úgy is nevelni, hogy nem kell egymás nyakán lógni állandóan. Ritkán lehet kérdezni valamit, ha bármi gáz van a gyerekkel...pl ha beteg vagy nem teljesít jól. Ha jól megy a gyerek sora, akkor NINCS mit beszélgetni az exxel...ez a gyerek duma csak ÜRÜGY.


Hidd el...jobb ha otthagyod ezt a szemetet!

2013. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Én elváltam a férjemtől, 2 gyerekkel. Nem vagyunk rosszban, de nem is hívogatjuk egymást. Csak annyi a megbeszélni valónk egymással, hogy mikor jön értük, mikor viszi el magához a kicsiket. ENNYI! No meg ha beteg valamelyik, akkor rákérdez hogy jól vannak (ŐK)-e. S nem én! Én se hívogatom minden sz..rért és ő se engem. Mind a kettőnknek új párja van, akiket nagyon szeretünk! MEGADJUK A TISZTELETET a PÁRUNKNAK, s nem egymást "nyaljuk" a gyerekekre fogva...semmi értelme.
2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok még csak hasonló helyzetben sem, de lehet az van, hogy már nem bírja a 2 kicsi gyereket. Igaz, a másik oldalon 4 van, de már felnőttek. Lehet menekülne a nyugodtabb élet felé vissza! Simán kinézném ezt bármelyik pasiból!
2013. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
ő nem bírja a 2 kicsi gyereket?? amikor jóformán én nevelem őket?? szép mit nem bír rajtuk?? hogy megszülettek?? nem értem a választ!! azért menne vissza az exhez mert felnőttek a gyerekek és nincs kötelesség?? szép válasz köszike
2013. máj. 13. 17:50
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Elgondolkodnék azon, hogy engem miért nem vett még el és azon is, hogy ha nem vett még el, akkor miért is szültem neki két gyermeket. Én ezt tenném.

Hogy Te mit tegyél azt nem tudom megmondani...

2013. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
ááá engem nem is kell h elvegyen mert egy kapcsolat nem egy papíron múlik én már nem akarok férjhez menni csak boldog lenni !
2013. máj. 13. 20:48
 20/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell elvenni?? :D Na akkor meg csönd és viseld a házasság nélküli szeretők életét!
2013. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!