Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az exanyósjelölt?...

Normális az exanyósjelölt? Engem hibáztatni ezért?

Figyelt kérdés

Az exxel 4 évig voltunk együtt,anyukája nagyon szeretett.

De köztünk nagyon megromlottak a dolgok,nem volt ugyanaz az életcélunk (én költözni akartam a jobb munkáért,ő ragaszkodott a faluhoz Észak-Magyaroszágon,én majd csak később akartam gyereket,ha közeledek a 30-hoz,ő már egyből,nekem szerinte nem kell karrier,üljek otthon,főzzek,mossak,takaritsak,stb)

Úgyhogy szakítottam.

Összejött egy nem túl iskolázott nővel,akivel fél éven belül csináltak is egy gyereket,már nagy pocakja van.

Szüleivel élt még mikor velem volt,mikor terhes lett a lány,megmondták,oda nem mehet,így egy kisalbérletben 1 fizuból és segélyből élnek lassan hárman.

Nemrég összefutottam az anyukájával,aki elhordott mindennek.Szerinte miattam van,nekem kellett volna rá hatnom,rábeszélni hogy költözzön velem,gyerekre kompromisszumot kötni,miért nem szóltam neki,segített volna,stb,stb.Úgyhogy én vagyok a stemét,mert miattam a kisfia egy ilyen nővel van és gyereket csinált neki,lessüllyedt,pedig értelmes diplomás ember lenne,én lettem volna való hozzá.


2013. máj. 14. 10:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem anyós,csak jelölt volt.

már nem lesz,ez tuti.

de mint embert kedveltem,független a fiától.Sajnálhatom.

bár neki ettől nem jobb.

2013. máj. 14. 11:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy bűntudatot keltsen benned!


Nem a te hibád, hogy a fia így döntött. Persze közvetve van hozzá közöd, mert akkor nem lett volna lehetősége összejönni azzal a nővel,DE akkor lett volna egy rossz házasságotok, akkor megint téged hibáztathatott volna az exanyósjelölt.

Mert ő nem latott bele a problémáitokba, csak azt látja, hogy te elhagytad, a fia meg belement egy ilyen kapcsolatba, helyzetbe, nem látja az egész abszuditását, hiszen veled is ezek szerint a majdnem semmire gyerekvállalás lett volna a cél....


Ne bántson, nem a te dolgod, ex anyját pedig én is sajnálom,de ő sem dönthet a fia helyett, az az ő élete

2013. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért hibáztathat max mert elhagytad. de hogy utána a fia mit csinált az már nem a te bűnöd.
2013. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha te lettél volna terhes ugyanitt tart.

Te munka nélkül gyerekkel albérletben 1 fizetés + a segély.

2013. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nem,mert en dolgozom,dolgoztam akkor is,jo fizum volt ott is,de koltozessel dupla annyi lett.Es en gyerek mellett is fogok tudni dolgozni,tolmacs vagyok.

Csak eszemben nem volt 24 evesen szulni es otthon lenni.

2013. máj. 14. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!