Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Elmondjam anyának?

Fontos! Elmondjam anyának?

Figyelt kérdés

Tegnap későn értem haza, holnap két tz-t írok, és ma itthon maradtam anélkül hogy akárkinek szóltam volna, mert tudtam hogy anya és apa is megy dolgozni, viszont a 13 éves tesóm is itthon van mert beteg, és neki megengedte anyu. HA tudom, inkább megyek suliba. Mondtam neki hogy ha anyu hívja, ne mondjon rólam semmit és már megbeszéltem vele. Azért nem mondtam anyunak mert nem szokta megengedni, viszont így tuti beárul, mert anyuci kedvence aki mindig őszinte hozzá... nem tudom mi legyen:S ha ezt tudom, inkább elmentem volna.

Ti mit csinálnátok?


2013. máj. 15. 08:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

felhívott és elmondta hogy nem örül neki, de megérti, és akkor tényleg tanuljak, osztályfőnököt is felhívja hogy nem mentem suliba, és kitalál egy indokot. mondta hogy ezentúl szedjem össze magam..

köszönöm a válaszokat, és tényleg jobb hogy elmondtam mert megkönnyebbültem és örülök hogy ilyen kedves anyukám van!:)

most megyek is tanulni:)

2013. máj. 15. 09:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt mindig, hogyha megúsztam lógássla itthon maradással eg tz-t akkor a pótlásnál minimum négyes kellett legyen...

Ha szóltam anyunak hogy nem mennék mert dolgozat lesz, szidott, de inkább hagyta hogy maradjak (és tanuljak), mint 1-est vigyek...

2013. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!