Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy valaki lényegében eltartja az exfeleségét? Kezdenétek ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Van két gyerekük, 5 és 3 évesek. Azt mondja, amíg a kicsi nem megy iskolába ne dolgozzon a nő, ne legyenek egész nap oviban, járjanak inkább közös programokra. Aztán ha elkezdik a sulit tanítsa meg őket rendesen számolni-olvasni-írni, mert az mindennek az alapja.


A nő pedig ebbe belement. Igaz, hogy tényleg sokat foglalkozik a gyerekekkel, nagyon okosak, barátkozósak, szépen fejezik ki magukat, jól neveltek.

A nő meg mellette tanul, az exe pénzén.


Mit gondoltok erről? Belemennétek komoly kapcsolatba egy ilyen férfival?


2013. máj. 17. 11:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy lenne még köztük valami. Persze semmi nincs kizárva.


Igen, én lennék az új barátnő. 4 hónapja randizgatunk, ez most kicsit sokkolt.

2013. máj. 17. 11:45
 12/32 A kérdező kommentje:

A nő nem a gyerekekre fogja. Elismeri, hogy így könnyebb neki és inkább keres majd munkát 2 diplomával és 3 nyelvvizsgával, nagyobb gyerekekkel, mint érettségivel és folyton beteg picikkel.


Nagyon fiatal amúgy.

2013. máj. 17. 11:47
 13/32 anonim ***** válasza:
38%
Nezd, az apanak jo igy, az anyanak jo igy, a gyerekeknek jo igy - akkormiert ne csinalhatnak igy? Igen, az uj no eletebe ez lehet, hogy nem fer bele. De nezhetne onnan is, hogy vegre egy ferfi, aki nem fuj a volt felesegre es a gyerekekkel is torodik.
2013. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
35%
Még 2 diplomát akar megcsinálni meg 3 nyelvvizsgát? Az még jó sok év. Eddig mit csinált, ha a nagy gyerek már 5 éves?
2013. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%

" inkább keres majd munkát 2 diplomával és 3 nyelvvizsgával, nagyobb gyerekekkel, mint érettségivel és folyton beteg picikkel. "


Ha most csak egy sima érettségije van akkor 2 diploma minimum 7-8. év, azért az nem kevés. Ezt 4. hónap után mondta el a párod akkor ő is érzi, hogy ez így nem teljesen normális.

2013. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Mivel mindketten elégedettek ezzel, az exfeleség és a férfi is, szerintem korrekt a felállás.

De ha te ezt nem tudod elfogadni, akkor ne kezdj vele, mert nem lenne értelme. Én eleve nem kezdenék kapcsolatba elvált, gyerekkel rendelkező emberrel, de tisztelem érte, hogy ilyen normális kompromisszumra jutottak.

2013. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%
Ez így most szép és jó, de ha pasit kirúgják vagy nem tud dolgozni akkor mi lesz? Vagy ha lesz még X gyereke?
2013. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Az egyik diploma és 2 nyelvvizsga már megvan, még akkor kezdte amikor együtt voltak.

Most csinálja a második diplomát (nem tudom, hol tart vele) és tanul 3. nyelvet.


Amikor szétmentek, akkor még csak érettségije volt azt hiszem. Nem tudom pontosan.


18 volt, amikor a nagy gyerek született.

2013. máj. 17. 11:53
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

Ha sok pénze van a pasinak és ez nem borítja fel az új család (még a kapcsolatotok elején igazából csak a saját) költségvetését, akkor nem volna vele semmi gondom, ha ez ennyiben kimerül, hogy anyagilag támogatja. Gondolom azért csinálja ezt, hogy az anya nagyon sokat tudjon a gyerekeivel foglalkozni és ne szenvedjenek semmiben sem hiányt. Szerintem példaértékű amúgy az ilyen pasi.

Persze nyilván más a leányzó fekvése, ha a pasinak alig van pénze, persze a kapcsolat elején ez is igazából az ő dolga lenne, viszont ha már egy család lennétek, akkor volna beleszólásod abba, hogy a család pénzét az exére költi.

2013. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29%
Engem az érdekelne, ha ilyen jól megértik egymást a válás ellenére, miért mentek szét?
2013. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!