Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy valaki lényegében eltartja az exfeleségét? Kezdenétek ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Van két gyerekük, 5 és 3 évesek. Azt mondja, amíg a kicsi nem megy iskolába ne dolgozzon a nő, ne legyenek egész nap oviban, járjanak inkább közös programokra. Aztán ha elkezdik a sulit tanítsa meg őket rendesen számolni-olvasni-írni, mert az mindennek az alapja.


A nő pedig ebbe belement. Igaz, hogy tényleg sokat foglalkozik a gyerekekkel, nagyon okosak, barátkozósak, szépen fejezik ki magukat, jól neveltek.

A nő meg mellette tanul, az exe pénzén.


Mit gondoltok erről? Belemennétek komoly kapcsolatba egy ilyen férfival?


2013. máj. 17. 11:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Pontosan akkor miért váltak el.

Nekem ez túl sok.

Egyetem, ha második alapszak, akkor csak fizetős lehet. Tandíj minimum 130. ezer, nyelvvizsga mondjuk nem jár külön tanárhoz akkor olyan 50. ezer. Magánbölcsi legyen 60. ezer. Plusz valahol laknak, élnek is, az is minimum 100. ezer.

Ez 340. ezer Ft havonta és ez elégé minimummal van számolva.

2013. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

A férfi (meg én) az osztrák határ mellett élünk, ide jött magánklinikát nyitni. Nőgyógyász. Úgy volt, hogy jön majd utána az akkor terhes felesége a nagyobb gyerekkel. De a férfi a munka miatt nem tudott Pestre menni, a nő a gyerekek miatt nem tudott ide jönni. A férfi végül megcsalta.


A nőnek van lakása, örökölte a nagyszüleitől. Havi fix 300at utal nekik a férfi.

Biztos kap valami ösztöndíjat meg támogatást, meg néha fordít pénzért.

2013. máj. 17. 12:06
 23/32 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező van egy olyan érzésem, hogy te vagy az ex.

Havi 300 ezer bevételre, nincs az az egyetem aki támogatná, Ösztöndíjat pedig csak akkor kap ha nappalis. A gyerekek miatt akik pedig alig járnak oviba szinte lehetetlen.

2013. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Attól tartasz, hogy rád majd nem marad pénze, mert élete végéig pénzeli az exet?
2013. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Nem az ex vagyok.

Nem tudom pontosan, hogyan van az egyetem meg az ösztöndíj, ezért írtam hogy gondolom. Azt sem tudom, mennyire hivatalos ez a dolog, bíró is jóváhagyta-e vagy csak ők egyeztek meg.


Igen, attól félek hogy ha ez sokáig így marad és mi is együtt maradunk, akkor nem lehet közös gyerekünk.

2013. máj. 17. 12:16
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök rendes a csávó,hogy nem hagyja sz@rban a gyerekei anyját és segít neki,hogy később esetleg könnyebb legyen egyedül is az élete.

Ettől függetlenül rohadtul zavarna:D Mondjuk én eleve az a fajta nő vagyok,aki idegbajt kap,ha még látóhatáron belül van(nak) az előttem lévő(k),mert az az én véleményem,hogy ha valaminek vége van,annak tényleg legyen vége... Lehet önző vagyok:/ Pont ezért nem hiszem,hogy kezdenék gyerekes apukával,mert ott mindig az élete része maradna az előző nő is. Legalábbis most így gondolom... De ha te ezt el tudod fogadni,akkor no problemo,mert egyébként én tényleg becsülendőnek tartom a férfiban ezt,hogy segít minél jobb helyzetbe kerülni az exfeleségnek,korrekt ember.

2013. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
96%

Nekem szimpatikus ez a hozzáállás. Persze két intelligens ember kell hozzá, de ha ez adott, akkor hajrá.

Azért itt azt is látni kell, hogy ha a csaj 18 évesen szült, akkor ha a pasi nem segítene neki, az elég rendesen tönkretenné az életét - míg a pasi aki megcsalta, mindan hátrány nélkül folytatja.

Nekem szimpatikus, hogy tényleg felelősséget vállal.

2013. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy lehetett a korkülönbség, ha a csaj 18évesen szült, a pasi meg akkor már magánklinikát nyitott.
2013. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%
Becsület ide vagy oda én ezt az egészet akkor is gáznak tartom!!!!!!!
2013. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem kellene ha hozzám vágnák se! Nem akarok az utolso helyen lenni.
2013. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!