Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a helyemben...

Ti elmennétek a helyemben kimozdulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
4 hete volt egy missed ab.-om, amin még mindig nem vagyok túl. Párom mellettem volt, segített, amiben tudott, de természetes, hogy nem úgy éli meg, ahogy én. Ma mondta, hogy estére kimozdulhatnánk kicsit a barátokkal, hiszen egy hónapig hanyagoltuk őket. Szerintetek kimozduljak? Lenne kedvem, de félek, mi lesz, ha valaki rákérdez, mert egy pletykás 'barátnő' miatt páran tudják, mi volt...
2013. máj. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, neked is jót tenne, ha kicsit kimozdulnál. Ha meg rákérdeznének, akkor intézd el hamar, nem kell magyarázkodni, meg mindenkit mindenbe beavatni. Mondd hogy most lazítani és szórakozni jöttél, és nem fogják feszegetni a témát.
2013. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menjél el, és ha valaki rákérdez, akkor mondd azt, hogy most kikapcsolódni jöttél, és nem szeretnél róla beszélni.
2013. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedbe, csak nem abba a buliba, hanem egy jó vacsora kettesben, és utána séta a városban..vagy városon kívűl, akár le Balaton és vissza..
2013. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem Pesti vagyok, Békés megyei :)
2013. máj. 17. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!