Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Ti hogy reagálnátok...

Édesanyák! Ti hogy reagálnátok ha 16 éves lányotokat a 20 éves mostoha bátyjával találnátok egy ágyban?

Figyelt kérdés

egyáltalán lehet kezelni egy ilyen helyzetet normálisan?

amikor 1 éve élnek csak egy háztartásban és minden jól működött? a vonzalomnak legkisebb jele sem látszott!?..


2013. máj. 17. 21:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy 15 éves lány meg egy 19 éves fiú megismeri egymást, akkor ök SOHA nem fogják egymást testvérnek tekinteni.


Szerintem értelmetlen is ilyen esetben mostohatestvérekröl beszélni, föként még csak EGY év után.


Ök véletlen egy háztartásban élö fiatalok, semmi közük egymáshoz, sem jogilag nincsenek rokoságban, sem a valóságban, söt még csak ismerösnél közelebbinek sem számitanak.


AZON meglepödnék, ha a 16 éves lányom ÁGYÁBAN egy fiút találnék, de ha már ez lenne a helyzet, akkor teljesen lényegtelen, hogy a barátom fiával, vagy mással.

2013. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

Őőő, szerintem semmi furcsa nincs benne...


Annyi a közös bennük, hogy egy házban laknak. 1 éve ismerik egymást, nincs vérségi kapcsolat. Most akkor mi a probléma?

2013. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%

Anno én is ráizgultam a pár évvel idősebb mostohabátyámra ilyen idősen. Ő meg nem akart megcsinálni, pedig pimasz egy kis kufircbogyó voltam már akkor. :D

Amúgy ha lefeküdtek és később szakítanának (túl fiatalok a holtomiglanhoz), akkor ebből még lesz pár kellemetlenség családon belül.

23/L

2013. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

naja, ennyi idősen nem úgy állnak a fiatalok egymáshoz első körben, h haver meg mostohatesó. pláne ha bejönnek egymásnak.

vérségi rokonság nincs köztük, hallottam már én is ilyet szituról. ott a szakítás után volt kellemetlen az otthoni légkör. pláne mikor a fiatalember felvitte az új kislányt, a "tesó" meg bőgött a szobájában...

2013. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
Én ismerek ilyen párt, ma már 3 gyereket nevelnek, házasok, és szépen élnek. Végül is semmi vérségi kapocs nincs köztük, miért ne. Itt amit leírtál kérdező, számomra legalább is, a lány kora a probléma. Tudom, sokan nem értenek egyet velem, de szerintem 16 évesen még korai, én nagyon nem örülnék, ha a lányom 16 évesen már ágyba bújna valakivel.
2013. máj. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%
Tuti lerendezném a 20 évest,aztán a lányom,itt most nem a mostohatestvéri viszonyról van szó,hanem a szexuális kapcsolatról.
2013. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
lefeküdtek az biztos! két dolog is zavar.. egyrészt nem mondták el, hogy járnak másrészt fiatalnak tartom a lányom ehhez. nem beszéltem még velünk de látom a lányomon, hogy zavarja a dolog.
2013. máj. 18. 16:10
 18/26 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zavarja, most veled ezt meg kell beszélnie. h más zavarná, előtte beszélte volna meg. De most vallani kell, ez elég kellemtelen, fél, hogy mi a véleményed.
2013. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
lepontozhattok,de egy 16 éves még fiatal ahhoz,hogy fiúkkal hemperegjen
2013. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Nem az a gond, hogy mostohatestvérek, hanem, hogy a 16 éves ágybabújt, mégis csak kiskorú nem? Biztos elkapnám érte a 20 éves pasit, hogy hogyan lehet ennyi esze.
2013. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!