Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megteheti egy nő hogy kizárja...

Megteheti egy nő hogy kizárja a párját a lakásból mert összekaptak?

Figyelt kérdés
Albérletben laknak, a fiú fizeti pedig alig használja mert külföldön dolgozik, na és hogyha olyankor összevesznek mikor itthon van a nő képes kizárni. Ez jogos??Ezt szabad?? Mi a véleményetek??
2013. máj. 21. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Igen ez is igaz. Nem ismerem őket és nem látok bele a kapcsolatukba így elég nehéz ismeretlenül tanácsot adni úgy, hogy az alap sztorit se ismerem. Én csak magamból tudok kiindulni, hogy én milyen helyzetekbe hogy reagálnék és azt is tudom, hogy sokszor gyerekes vagyok, amit nem kell komolyan venni és ezeket az apró butaságaimat mindig megbeszéljük a párommal, hogy na ezt máshogy is lereagálhattam volna..utólag meg csak nevetek, hogy miért nem jutott más ötlet az eszembe...:D


Szóval én csak a saját kapcsolatomból indultam ki és úgy adtam tanácsot, ami nyilván nem garancia, mert ez nem az én kapcsolatom.:)

2013. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
jaj kedves anyuka, nem kellene beleavatkozni, ez az ő dolguk (a fiatalemberrel azért lehet ezt megtenni, mert eddig is anyuka intézett helyette mindent )
2013. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Ne szóljon bele,majd a fiatalok elrendezik.
2013. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
Megteheti. Ráfér a másik tagra egy kis magába mélyülés pár órára.
2013. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bejelentve,nem is lakhatna ott tudtommal! Ha ez kiderül, főbérlő bajban lesz!
2013. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha arra jó,hogy fizessen,akkor nincs joga kizárni.

Na,nekem lenne ilyen barátnőm,nem tenné zsebre,amit ezért kapna.

2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hiába fizeti a ma.rhája a kecót, akkor se tud mit csinálni, mert ugye nincsenek bejelentve. Úgy hogy duplán megszívta. De ha ez kell, kinek a pap, kinek a papné:)
2013. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

És mi az amin összevesznek ennyire? Mert van az az ok.


Nekünk két kisgyerekünk van, egy négy és egy egy éves. Aztán egy nap a kedves párom holt részegen állított haza. (évek óta küzdök az alkoholizmusa ellen) Betelt a pohár, elszedtem a lakáskulcsát és kizártam a lakásból.

Mindketten ide vagyunk bejelentve. Nem volt képe segítséget kérni senkitől. Az ajtó előtt aludt.

2013. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!