Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint egy hülye női kérdés...

Megint egy hülye női kérdés lesz. Te hogyan szerepelsz a párod telefonjában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véletlenül megláttam, hogy a párom hogyan (milyen néven) írt be a telefonkönyvébe. Még mielőtt nekem esnétek, nem kutakodtam, mellettem állt miközben nyomkodta én meg odapillantottam és így láttam meg.

Szóval a teljes nevemet írta be, pl. Nagy Kati. Tehát a vezetéknevem és a keresztnevem becézett alakja.


Nekem ez olyan rideg. Biztos van még ilyen keresztnevű ismerőse, de nem értem, hogy miért kell a vezetéknevemet is odaírnia, miért nem lehetek én A Kati?


Tudom, hogy hülyeség ilyeneken agyalni, de zavar egy picit.


2013. máj. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
80%

Én azon a néven vagyok benne, ahogy hív, a te példádból kiindulva Kati.

Ő azon a néven, ahogy mindenki hívta, amikor megismerkedtünk. Kitalált becenév, nem is használom már rég. Csak nem írtam át. De volt egy időszakom, amikor mindenkit a teljes nevén írtam be, ha akkor ismerkedtem volna meg vele, akkor valószínűleg a mai napig a teljes nevén lenne benne :)

2013. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
80%
6os vagyok. Szóval mikor még csak ismerkedtünk akkor úgy írtam be, aztán úgy maradt egy ideig, utána kényelmi okokból írtam át. Egyébként lehet nem törődtem volna vele. Előtte lévő párom a keresztnevén szerepelt, de neki elég különleges neve volt, nem kellett megkülönböztetni már az elején sem. (sőt még mindig benne van:))
2013. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
80%
Sokáig simán a keresztnevünkön szerepeltünk egymás telefonjában. Becézve. Aztán amikor már kialakult egy bizonyos becézés egymás között, akkor átírtuk a neveket :-D
2013. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
80%
Én a becenevemen vagyok neki beírva,ahogy ő hív. Ő pedig simán a keresztneve becézett formájában van beírva nálam. Nekem is furcsa lenne, ha a teljes nevem lenne a telefonban.
2013. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
84%
Lehet a kapcsolat elején írta így be, aztán így is maradt. Szerintem ebbe semmi rossz nincs. Fel sem merül benne, hogy ez számít hidd el.
2013. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
85%
"Szerelmem"-ként vagyok beírva, ő is nekem. Mióta együtt vagyunk így vagyunk beírva egymás telefonjába, ennek már 12 éve. De egyébként így is hívjuk egymást a mindennapokban is, meg úgy hogy Szív. Csak néha szólítjuk egymást a keresztneveinken.
2013. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
72%
Ez nekem is rosszul esne. Én Pocak-ként vagyok beírva neki. Egyébként nekem most új telefonom van, és a Facebook-on keresztül valahogy beállította a párom mellé a teljes nevét, ami Face-n is van, szóval ott nem én állítottam be a teljes nevét, de így mutatja a telo.
2013. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
80%
Akkor a másik oldal. Nekem a férjem a teljes nevén szerepel a telefonomban, mégpedig azért, mert így ő az első a névlistában. Durva lenne, ha ezért haragúdna.
2013. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
80%

Hát (nem kezdünk hát-tal mondatot :D ) nekem fura volna ha kompletten a teljes nevemet írná ki, a keresztnévvel semmi gond. De mindenkinek szíve joga úgy beírni, ahogy akarja.

Én az ő telójában "Nyuszifül"ként vagyok, ő az enyémben Kicsim.

2013. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
95%
a nevem és hozzá a bikinis fenekem fotója rajta egy smiley naptejjel :D
2013. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!