Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint egy hülye női kérdés...

Megint egy hülye női kérdés lesz. Te hogyan szerepelsz a párod telefonjában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véletlenül megláttam, hogy a párom hogyan (milyen néven) írt be a telefonkönyvébe. Még mielőtt nekem esnétek, nem kutakodtam, mellettem állt miközben nyomkodta én meg odapillantottam és így láttam meg.

Szóval a teljes nevemet írta be, pl. Nagy Kati. Tehát a vezetéknevem és a keresztnevem becézett alakja.


Nekem ez olyan rideg. Biztos van még ilyen keresztnevű ismerőse, de nem értem, hogy miért kell a vezetéknevemet is odaírnia, miért nem lehetek én A Kati?


Tudom, hogy hülyeség ilyeneken agyalni, de zavar egy picit.


2013. máj. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom én hogy vagyok beirva.Ő nekem Y23 már 11éve,ez volt a chatneve mikor megismerkedtünk és azóta nem irtam át és nem is fogom addig mig ugyanaz a teloszáma.
2013. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
Én az ő telefonjában :Cirmoska vagyok ,ő az enyémben :Szivem .Egyébként is igy szólitjuk egymást . :-)
2013. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
Én "EGYETLENEM" néven futok ,ő nálam "SZERELMEM".:)
2013. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.


Nem tettem még neki ezt szóvá, és lehet, hogy nem is fogom. Nincs semmi gond a kapcsolatunkkal, nem akarok feleslegesen problémát generálni, csak furcsálltam, mikor megláttam.

A legjobb barátja a teljes nevén van beírva neki (Pl. Kiss János), ebből gondolom, hogy mindenkit próbál teljes névvel beírni, hogy ne kavarodjon bele. A családtagokon kívül nekem is mindenki a vezetéknevével szerepel. A páromat pedig a keresztnevén mentettem el (pl. Tamás). Mikor megismretem sem akartam odaírni a vezetéknevét, mert más ilyen keresztnevű embert nem is ismerek.

2013. máj. 23. 13:07
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Johanna vagyok az o telefonjban az enyemben pedig o Kicsi ceg Kicsi otthon, Kicsi fax es igy tovabb.
2013. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

Én az ő telefonjában: Picur.

Ő az enyémben: Picicica.

2013. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Picur vagyok a telefonjában, ő pedig az enyémben Misi.

Az összes többi Mihály nevű ismerősöm családnévvel vagy becenévvel együtt szerepel, sőt, ha belegondolok, akkor egy-két kivételtől eltekintve szinte mindenki teljes néven van a telómban , asszem enélkül bele is zavarodnék a listámba...

2013. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa lenne így. DRÁGÁM-ként vagyok benne, nálam ő meg Lajoskám (nem így hívják, csak ebben a formában :)).
2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
én a teljes nevemen vagyok a telójában, de csak azért, mert okostelefonja van, ami szinkronizálva van a facebookal, és még nem találtuk meg h h kell átírni, ha át lehet egyáltalán. de nem is érdekel különösebben, nem mind1? :s
2013. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd fel.... :)))
2013. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!