Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint egy hülye női kérdés...

Megint egy hülye női kérdés lesz. Te hogyan szerepelsz a párod telefonjában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véletlenül megláttam, hogy a párom hogyan (milyen néven) írt be a telefonkönyvébe. Még mielőtt nekem esnétek, nem kutakodtam, mellettem állt miközben nyomkodta én meg odapillantottam és így láttam meg.

Szóval a teljes nevemet írta be, pl. Nagy Kati. Tehát a vezetéknevem és a keresztnevem becézett alakja.


Nekem ez olyan rideg. Biztos van még ilyen keresztnevű ismerőse, de nem értem, hogy miért kell a vezetéknevemet is odaírnia, miért nem lehetek én A Kati?


Tudom, hogy hülyeség ilyeneken agyalni, de zavar egy picit.


2013. máj. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk csak úgy van, hogy :Katim Petim

(pl.)

2013. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
92%
Teljes nevemen, ő is. :)
2013. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
94%
Én " A Schatzu" vagyok neki:) ő nekem "<3 Drágám <3
2013. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
91%

Én a teljes keresztnevemen vagyok beírva.


Kit érdekel? Az sem érdekelt volna, hogyha az egész nevemen ír be. Mikor megismerkedtetek gondolom nem csak egy Katit ismert, aztán így kerültél be, mostanra meg lusta megváltoztatni.


Engem nem zaklatna fel...

2013. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
78%
Nekem úgy van beírva,hogy FÉRJEM, férjemnek meg úgy,hogy FELESÉGEM.
2013. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim válasza:
97%
Én Józsiként szerepelek nála. Pedig Katának hívnak. NEKEM KIFE JEZETTEN TETSZIK :D
2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
80%
Öhm, azt megkérdezhetem, hogy egy ilyen kérdés válaszain, ahol mindenki leírja hogyan szerepel a párja telefonjában, mégis mi a nem hasznos, hogy le kell pontozni? :DDD
2013. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
91%
A mi telefonunk okostelefon, a facebook fiókunkat összeköti a nevünkkel. Így én a páromnál teljes névvel vagyok az emberek listában, ő is nálam. De amikor felhívom, akkor csak a keresztnevét látom. Én is keresztnévvel vagyok nála, azt hiszem. Ja nem. Külföldi a párom, ezért az külföldi telefonom úgy van, hogy Melinda dansk, a magyar telefonom meg Melinda ungarsk.
2013. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
91%
Pont ezt akartam én is megkérdezni 27-es:-)
2013. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
91%
Mi teljes néven szereplünk egymás telefonjában, egész egyszerűen azért, mert a telefonunk, és a levelezőrendszerünk így szinkronizálta egymást. :) Nem is szeretjük a telefonálást, így nekünk ez nem fontos (én vagyok a nő).
2013. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!