Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van barátság férfi és...

Tényleg van barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
véleményeket, ellenvéleményeket kérnék!
2009. okt. 4. 10:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem hülyeség,nekem az egyik legjobb barátom fiú!Egyikünk sem akar a másiktól semmit!Mindig ott van ha szükségem van rá!Tegnap összevesztem a barátommal látta hogy elmentem, azonnal hívott hogy hol vagyok és rohant hozzám!

Nagyon bízok benne és nagyon szeretem,mint barátot!

2009. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%

Igen van. De nem mindenkinek van ilyen tapasztalata, azért írják, hogy nincs.

Nekem van párom, és mellette férfi barátaim. Soha nem éreztem irántuk semmit, és váltig állíthatom, hogy irányomba se volt soha semmilyen megmozdulás.

Apámnak is van sok barátnője, az egyikkel már 30 éve barátok, és a szerelem szele soha nem csapta meg őket!

És még sorolhatnám, hogy mennyi női ismerősömnek vannak férfi barátai, meg férfi ismerősömnek női barátai.

Vicces lenne, ha az összes férfi, akivel kapcsolatba kerülök, belém zúgna, megkívánna, vica versa.

2009. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Van. 10 éve énekelek vegyes kórusban, ami egyben baráti kör is, együtt nőttünk fel, 25 éves nő leszek idén, szóval már nem vagyok gyerek, csaltak is már meg, mégse gondolom, hogy nem létezik férfi és nő között barátság. Ha összeszámolom a legközelebbi barátaimat, akkor a nők vannak kevesebben, és pasiügyekben mindig megkérdezem a pasik véleményét is, mert ők másképp láthatják a dolgot, mint a nők. Engem se zavar, ha a páromnak van nőnemű barátja, de ugyanezt én is elvárom. A barátaim "részei a csomagnak", hozzám tartoznak. A nőgyógyászom is pasi, mégis csak kiváló orvost látok benne (tényleg az, anyunak az életét mentette meg anno, nekem ez sokat jelent). :-) Egyébként kollégákat tekintve nőből több rosszindulatú pletykás kifúróssal futottam már össze sajnos.
2009. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
52%
Igen van ideig óráig.
2009. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Aki lepontozta azokat, akiknek több éves, évtizedes tapasztalata alapján van ellenkező nemű barátja, akivel nem akarnak többet egymástól barátságnál, az mi jogon tette? Aki tapasztalatból írta ezt, az a kérdésre válaszolt és jól válaszolt.
2009. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Azok, akik ezt lepontozták, azért nem értenek egyet, mert nekik biztos minden nő és férfi a világon egy komoly szexuális forrás ezek szerint, és nem tudnak másra úgy nézni, hogy barát, csak "szexuális társ".
2009. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek a 10.35össel.

A kérdés megválaszolásához először a barátság fogalmát kellene definiálnunk. Nekem a barát olyan, akivel minden gondomat, bajomat, titkomat, félelmemet megosztom. Ilyenek a legjobb barátnőim (hárman vannak). Volt egy fiú barátom is éveken keresztül (kb.6-7évig). Közben neki is voltak kapcsolatai, nekem is. Ennek ellenére szoros volt a kapcsolatunk, BARÁT volt. Mígnem egyszer feltettem neki a kérdést, h gondolkozott-e már azon, h lehetne valami több is köztünk. A válasza határozott igen volt. (Tehát mindketten gondoltunk a másikra nem csak baráti szinten). A kapcsolat 5 hónapig tartott. Azóta is jóban vagyunk, de ez már közel sem nevezhető barátságnak. Találkozunk, beszélgetünk, mint egy kedves ismerőssel, utána hónapokig nem érdeklődünk egymásról. Ha megint szorosabbra fűznénk a kapcsolatot, ugyanaz történne...

Tehát a válaszom nem, nincs barátság férfi és nő között. "Haverság", jó ismerősi viszony van, de a valódi, erős barátság egy idő után átalakul mássá.

2009. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is egy lány a legjobb barátom. Sőt az az igazság, hogy a környezetemben nincsenek olyan fiúk akikkel tudnék bármiről is beszélni. Szóval egy lány a legjobb barátom és én mindent elmondok neki meg Ő is nekem és ez már így megy 3 éve.
2009. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is van nő és férfi között csak barátság.

Férjemmel közös ismerőseink mindkettőnknek barátja, barátnője; pedig férfi-nő egyaránt van köztük. De soha egyikünk se gondolt rá, hogy megcsalnánk vele a másikat. Sőt nekem van több férfi kollégám is idősebb, fiatalabb, akikkel haveri kolléga viszonyban vagyunk.

2009. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak egy példa is létezik a világon a férfi-nő barátságra úgy, hogy nem akarnak egymástól többet, akkor VAN barátság férfi és nő között függetlenül attól, hogy ezt nem mindenkinek sikerül megvalósítani. Nekem sikerült. Aki lepontoz, nem tud szöveget értelmezni.
2009. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!