Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár év múlva esküvőt és...

Pár év múlva esküvőt és családot szeretnék de a barátom nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha meghallja a házasság szót vagy a gyerek szót egyből elkezd veszekedni, pedig én ha nem most majd szeretnék.

2013. máj. 23. 17:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy most még fiatalnak érzi magát hozzá,de pár év múlva hogy gondolja Veled?

Mi, 22évesek vagyunk a barátommal,5éve vagyunk együtt,de vele simán lehet ilyenekről beszélni. Pl. hogy mikor,hány évesen tervezzük az esküvőt,gyerekvállalást,még azt is hány gyereket szeretnénk.

Én ezt a mentalitást biztos nem birnám elviselni.Most nem az,hogy rögtön szaladjon elvenni, de hogy ennyi idő után nem bir leülni se és elmondani mik a jövőbeli tervei Veled,azt mutatják,hogy nem vesz túl komolyan,és nem gondolja komolyan Veled.

2013. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
Mit tegyél? Fogadd el. Nem te döntöd el más életét. Vagy vele maradsz, vagy keresel olyat akinek hasonlók a vágyai. De nem erőltetheted rá a saját akaratod. Joga van máshogy elképzeln8i az életét.
2013. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
#12 Persze, joga van. Ugyanakkor 5 év után megérdemelné a lány, hogy ezt közölje vele. Semmi gond ha mások az elképzeléseik, de azt jobb tisztázni előbb(és azért 5 év után senki ne mondja hogy korai erről beszélni) és ha nem ugyanaz, akkor elválnak útjaik. Legalább nem húzná a lány idejét.
2013. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%
Hát szerintem teljesen normális, hogy 16 évesen nem azzal volt elfoglalva, hogy erre figyelmeztesse a lányt... Úgy beszélsz mintha már vénlány lenne, mikor még csak nőnek is alig mondható a kora alapján. Semmi baja nem lesz ha például most keres másik párt. Meg azért nem is állatok vagyunk akiknek az egyetlen gondolata a szaporodás és mindent ahhoz mérünk és ami nem válik be az elpocsékolt idő.
2013. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#14 Persze, hogy nem ezzel foglalkoztak 16 évesen, de azóta eltelt 5 év. És ha egyeznek a célok, akkor miért kéne keresnie mást? Hiszen elvileg a srácot szereti...csak hát ami nem fog menni, azt ne erőltessük. De egészen addig nem fogja tudni a lány, hogy megy, amíg a barátja meg nem osztja vele az elképzeléseit.
2013. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj úgy támadjátok mintha azt mondta volna,hogy most rögtön de azonnal ám gyereket akar és házasodni!

Írta,hogy pár év múlva.És igenis az ilyet tudni kell már egy 21 éves pasinak,hogy majd 5 év múlva esetleg akar e.Vagy ha akkor se akkor egyáltalán akar e.Ennyit már csak el tud dönteni,nem?

2013. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kell ennyivel előre "pörögni" ezen? Mert megérteném, hogy ennyire foglalkoztat a téma, ha tényleg most szeretnél. De írod, hogy pár év múlva. Addig még annyi minden lehet. Ez az egyetlen téma, ami érdekel?
2013. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
+ így olyan, mintha neked csak ez lenne a lényeg, nem is a kapcsolat maga
2013. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

17

Miért baj az ha előre gondolkodik egy nő?Eltellik megint 5 év és akkor se tud válaszolni,megint 5 év és...

Jobb ha akkor derül ki,hogy nem egyezik a véleményük?Vagy a másik verzió hogy "véletlen"esik teherbe?Vagy lelép a nő és kezdhet új életet?Addigra elmúlik 30 és kapuzárási pánik meg tudom én mi jön.

Ha arra van esze,hogy d@gjon akkor tudja azt is mi lehet a következménye annak.

2013. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igaz én még csak most kezdtem dolgozni de a barátom már igaz nem régóta de 3 éve dolgozik, (örökölt házat egy családtagja által ott lakunk 1 éve fel is újította.)


Lehet túlságosan előre gondolkodtam, inkább hanyagolom a dolgot egy kis időre..:)

2013. máj. 23. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!