Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár év múlva esküvőt és...

Pár év múlva esküvőt és családot szeretnék de a barátom nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha meghallja a házasság szót vagy a gyerek szót egyből elkezd veszekedni, pedig én ha nem most majd szeretnék.

2013. máj. 23. 17:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is te töndtsd el magadban, hogy valóban akarsz-e gyereket valamikor. Aztán ha igen a válasz, akkor mondd meg neki, hogy te hogy képzeld el. Ültesd le és mondd meg neki, hogy szereted, jó vele, de te anya akarsz lenni pár év múlva. És tedd hozzá, hogy te csak úgy leszel boldog. Gondolkozzon ezen. Ha ő sose akar gyereket meg házasságot, vagy veled nem akarja, akkor mondja meg és akkor keressetek magatokhoz illőt.


Egyet jegyezz meg. Sose add fel egy pasiért se a saját jogos vágyaidat. Nem éri meg. Az ő szerelme se életbiztosítás. Lehet hogy 10 év múlva lelép, téged meg otthagy, se gyerek, se pasi, és verheted a fejed a falba, hogy egy ilyen hapsiért mondtál le a gyerekről. Mondjuk 30 évesen még lehet szülni :) de a legtisztább ha a pasi is tisztában van azzal, hogy te mit akarsz, és döntse el, hogy teljesíteni tudja a vágyaidat vagy sem. Ha nem, akkor adjon isten, viszont látásra.


35/N

2013. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Tény és való, hogy mind ketten fiatalok vagytok még, DE nem most akar a kérdező sem házasodni és gyereket szülni.

Annyit tudsz tenni csak, hogy komolyan leülsz vele beszélgetni, hogy mi az oka, hogy ő nem akar házasságot, gyereket. Talán a környezetében érték negatív dolgok?

Én azt mondom inkább erőltesd rá, hogy mondja el a dolgokat, hogy miért nem akarja, de legalább te is tisztában leszel a jövőtöket érintően.

2013. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nyugi, majd változni fog a hozzáállása a barátodnak a dolgokhoz. Pár éve az én párom is kijelentette, hogy nem szeretne gyereket, mennyi nyűg... stb. Most meg hirtelen elkezdett beszélni a gyerek témáról, mindig felidegesít, mert elég durva nevet szeretne majd adni a fiúnknak (ha lesz)

Párom most 29 lesz, most kezd beérni :)

Férfibe egy 21 éves srác még nagyon fiatal. Értem én mit mondasz, hogy később szeretnél, szerintem hanyagold a témát, foglaljátok el magatokat, és majd pár év múlva újra "tárgyaltok" :)


22/l

2013. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már öt éve együtt vagytok, akkor ennek előbb is fel kellett merülnie. Akkor is ezt mondta vagy más állásponton volt?
2013. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!