Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás e az hogyha piszkálna...

Megoldás e az hogyha piszkálnak akkor nem mozdulok ki a szobámból és nem foglalkozom semmivel, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra hogy megszököm itthonról, úgy hogy ne találjanak rám
2009. okt. 5. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem megoldás. A szökés sem. Inkább NORMÁLIS barátok lennének a megoldás. Már egy is elég.
2009. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha piszkálnak, ne feledd: EZÉRT NEM TE VAGY A HIBÁS... sovány vigasz, de pontosan tudom mit érzel, és csak annyit tudok mondani: Ne foglalkozz vele, éld az életedet, ahogy szereted. Ebben minden benne van :)


F/18

2009. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a barátok is elhagytak hogy miért nem tudom:S egyik 7 év után lépett le ő volt a legjobb a többi messze lakik aki barátnak nevezhető szóval nincs nekem senki akivel a gondjaim megbeszélhetném (barátok, haverok). velem van a baj?
2009. okt. 5. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmenekülsz a problémáid elől,akkor csak megmutatod azoknak akik piszkálnak,hogy :Tessék,sikerrel jártatok!

Szóval tényleg ereszd el a füled mellett,tudom hogy nehéz,volt benne részem,de egye idő után abbahaggya mindenki,mert megunják.

2009. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat .de belefáradtam a vitákba:( alig várom azt a percet hogy a pasim eljegyezzen és elvigyen innen nem akarok itt élni
2009. okt. 5. 18:05
 6/12 anonim ***** válasza:

ilyet is csak egy elkényesztetett gyerek tud kérdezni... Szökj el, és próbáld ki milyen az utcai élet. Ha lány vagy, már az első éjszaka megerőszakolnak és/vagy megölnek. Ha fiú vagy, hááát akkor is... Gondolom még érettségid sincs, se pénzed, a többiről már ne is beszéljünk.


Ha piszkálnak szard le őket, zárkózz be a szobádba, olvass, fess, tanulj vagy amit akarsz. VAgy keress más barátokat és ne siránkozz!!

2009. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak van érettségim nem vagyok elkényeztetve és nem utolsó sorban megszöktem már ittonról egyszer képzeld el.és visszahoztak erőszakkal ha megerőszakolnak meg igy jártam én már semmit se akarok ebben az életben de meghalniiiiiiiiiiii de nagyon,és az se számit nekem ha megölnek
2009. okt. 5. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem,ha van barátod,honnan nincs benned egy csepp élni akarás sem?hiszen tőle lenne (ideális esetben) boldogabb az életed nem?akkor valami nagyon nem működik abban a kapcsolatban...
2009. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azért akarod az eljegyzést,hogy megszabadulj otthonról?

Ezt azért kérdezem,mert ezt írtad:

"semmit se akarok ebben az életben de meghalniiiiii de nagyon,és az se számit nekem ha megölnek"

Ha valóban szerelmes lennél ezt nem mondanád.

Ha a barátoddal már az eljegyzést tervezitek,akkor vagytok annyira jóban,hogy elmondhasd neki a gondjaidat.

A szüleid piszkálnak?

Ne szökj el,azzal nem oldasz meg semmit,próbálj beszélni velük!

Az már kiderült,hogy lány vagy,de a korod még nem....

2009. okt. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te enyhe depressziós vagy. A kapcsolataid rosszul állnak, ez okozhatja. Nekem 17 évesen az segített, hogy Istenhez fordultam. Meggyógyult tőle a nyombélfekélyem, amit a szorongástól kaptam! Utána szükség volt a kapcsolataim komoly felülvizsgálatára, és rendeznem kellett magamban sok mindent, átrendeznem magamban jó pár emberhez való viszonyomat. Két embertől bocsánatot kellett kérnem. Nem mondta senki, nem amiatt kellett, hanem mert megláttam a szükségességét.

Ha azért mennél férjhez, mert menekülsz otthonról, az zsákutca. Ha a körülmények megváltozhatatlanok, te belül tudsz hozzájuk alkalmazkodni, amíg a helyzet jobbra nem fordul. Sok sikert, szurkolok Neked.

2009. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!