Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkileg édesanyámra hasonlíto...

Lelkileg édesanyámra hasonlítok. Talán ezért taszítom a lányokat?

Figyelt kérdés

Szüleimről tudni kell, hogy tűz és víz: anyukám becsületes, lelkiismeretes és segítőkész. Tipikus "anyuka". Apám meg link, szeret kibújni a feladatok alól, és vagány.


Én sajnos olyan lettem lelkileg, mint az anyukám... pl. 5(!) évesen már öltöztettem a 2 éves tesómat, ha anyu épp nem volt otthon. És ez csak egy példa a sok közül.

meg sokszor apáskodó vagyok. Osztálytársam szülei sokszor megdícsértek anyuéknak, hogy mindig felnőttként viselkedek.


Ez odáig jutott, hogy mai szinten anyámmal ketten végezzük a házi és ház körüli munkákat. És apámék akkor is rágják a fülemet, hogy ezt meg azt kell csinálni, mikor 38-39 fokos lázam van.

Tehát mindig elvégzem a munkám itthon, mellette természetesen dolgozom...

tudom-tudom, "minden lány ilyen felelősségteljes pasira vágyik" szokták ezt mondani a jópasik öléből. De a valóság sajnos más.


Akkor ezek miatt a tulajdonságok miatt végleg búcsút inthetek a párkapcsolatnak? (mondom ezt több év próbálkozás, és számtalan kudarc után)


És természetesen nem plázacicáknál próbálkoztam be, mert ez szokott lenni a következő tanács, hogy "rossz lányoknál próbálkoztál"


2013. jún. 3. 20:47
1 2
 11/15 anonim válasza:
Valóban,szerintem genetikailag örökölted ezt a tulajdonságot,de nincs ezzel probléma. Az előttem hozzászóló három embernek van igaza,foggadd meg,amit ők írtak,és akkor jól alakul majd minden a csajozás terén is.
2013. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én még nem értem


mi a gond?


az, hogy te felelősségteljes vagy, és nem találsz ilyen lányt, tehát neked magasak az igényeid,


vagy az, hogy ez sok a lányoknak, és lazábbat akarnak?


mondjál konkrét konfliktust, ami a szétmenés oka volt?

mit mondanak a csajok?

2013. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

komoly kapcsolatom még sosem lehetett. amik voltak azok is 30as nőkkel voltak. (ezért nem lehetett hosszútávú sajnos)


korombéli lányokat egyszerűen nem érdeklem.

2013. jún. 4. 11:38
 14/15 A kérdező kommentje:
Okot nem tudok, sosem mondták...
2013. jún. 4. 11:39
 15/15 anonim ***** válasza:

lehet ezer más oka, hogy nem csípnek.

amit leírtál az csak egy szegmens

2013. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!