Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy ez tényleg...

Túlreagálom, vagy ez tényleg idegesítő?

Figyelt kérdés
Együtt élünk szeptember óta a parommal, én 20n ő 30f. Néha el kell utazzak 3-4 napra a nővéremhez, de ilyenkor főzök neki előre. Ahelyett, hogy azt enné meg, mindig átmegy az anyjához enni, meg van, hogy ott van egész nap. Nem is zavarna a dolog, ha amúgy tartanák a kapcsolatot. Ingyen beszélnek mobilon, de volt, hogy 3 hétig sem telefonált az anyós. A párom fel szokta hívni őt, meg áthívni, de rendszerint ezt ő valamilyen okkal lemondja. Így, hogy nemigen tartják a kapcsolatot, engem eléggé zavar, hogy amint kiteszem a lábam otthonról, Ő egyből rohan az anyjához. Jogos ez vagy túlreagálom?
2013. jún. 5. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlreagálod. Amíg te a nővérednél vagy, valószínűleg nincs kedve egyedül ülni otthon és ő is meglátogatja kicsit az anyukáját. Nincs ebben semmi rossz.
2013. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet túlreagálod. De lehet ,hogy csak szerintem ,de az anyósod kerül téged.. Csak akkor találkoznak mikor pár napra elutaztál és mikor visszajössz megint nem találkoznak addig míg el nem mész és mi az ,hogy lemond mindent? Nekem ez a furcsa..
2013. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is elég fura, h. csak ekkor találkozik az anyjával.De igazából ebben az a rossz h. téged kívülállónak tekintenek, és a párod nem visz el az anyjához.
2013. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!