Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet jó partit fogni,...

Hogy lehet jó partit fogni, jól házasodni? Mik a trükkjei?

Figyelt kérdés
Ha fontos a biztos egzisztencia, jó családi háttér,teljes anyagi biztonság, illusztris társasági élet stb... Minek kell megfelelni, hogy ilyen férfit találjon az ember?
2009. okt. 8. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
beszélni legalább 3 nyelvet, 2 diploma, magas általános műveltség és fantasztikus színészi képesség a nap 24 órájában, amivel előadod, hogy szereted is.
2009. okt. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy te egy kicsit régimódi?

Mit akarsz még tenni az életedben a férjfogáson kívül (most munkára, eredményekre gondolok) ?

2009. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Igényes helyeken fordulj meg, és akárkivel ne állj oda, de azért ne érződjön, hogy ez a célod. Amúgy szeresd is az illetőt,mert anélkül tényleg nem megy! Hajrá!!!!
2009. okt. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem régimódiság a férjfogás,hanem számítás csupán.Régen sem mindenki volt ilyen anyagias.Aki férjet akar fogni,az erkölcstelen,játszik egy másik ember érzelmeivel,becsapja a saját anyagi érdekében.Ha nem jó színész,akkor pokol lesz a házasság,és jönnek a nőnek a szeretők.Az ilyen nőkre mondták régen,hogy egy számító Q-va.
2009. okt. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Fontos a megfelelő kinézet. Itt nem a méteres műköröm, szilikoncicikre gondolok. Mindig tökéletesen ápolt, tiszta, diszkréten sminkelt, a ruháját nem csak felveszi, "viseli". Stílusa van.

Ismeri a protokoll szabályait, nyelvet beszél, jó szervező, háziasszony. (Gondolj arra, hogy partit adni, vendégeket fogadni neked is kell majd.) Kiváló színész is legyen, nem feltétlenül a férj előtti megjátszásra gondolok, inkább arra, hogy a férj köreiben vannak olyanok, akiket utálsz, de mégis úgy kell viselkedned vele, mintha ősrégi barátok/barátnők lennétek.

Ügyes diplomata.

Azt, hogy egy házasság érdek vagy sem, azt nem nekünk kell eldönteni és ítélkezni, mindenki úgy éli le az életét, ahogy neki tetszik. Nem értem, miért probléma, ha valaki erre vágyik, attól, hogy anyagi jólétre, férjre vágyik, még nem zárja ki azt, hogy beleszeressen a párjába és hűséges legyen.

2009. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Min. egy negyedvér felmenő, lehet oldalági is, mindegy csak valami báró vagy gróf sarjadék legyen. Jó iskolák, lehetőleg magas szintű kulturális nyelvezet , és nem árt némi idegen-nyelv tudás sem, hogy a megfelelő körökben tudjon mozgolódni. Kidobott cickók helyett, elegáns , diszkrét megjelenés, de kacér pillantások. Azonban ha talál is az ember egy ún. jó partit, abból korántsem biztos hogy jó házasság lesz. Ezek a jó egzisztenciájú pasik legtöbbször kicsapongóak,és ha nem társaságban vannak ugyanolyan alpáriak lesznek, mint egy földműves. Na de ha valakit a pénz boldogít.....

2009. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Egész életemben ilyen pasira vágytam.erre jött is egy akit megfoghattam volna,de inkább mégsem kértem belöle.

a másik az ha te nem származol olyan családból,nagyon nehéz beilleszkedni.

2009. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Én azt figyeltem meg a környezetemben,hogy két variáció van,ami működőképes.

1. A pár egyik tagja se gazdag csak szorgalmas mikor összejönnek és eggyütt érnek el sikereket.

2. A férfi/nő gazdag családból jön és ugyanolyan gazdag család gyerekét veszi el.

Nagyon ritka mikor a férj gazdag és a nő szerényebb körülmények közül jön. Ebben az esetben a nő kifinomúlt,okos,családcentrikus és nem a pénzéért szereti a férfit. Ő biztosítja az otthoni légkört,ami nélküla férfi nem lenne olyan sikeres.

Vannak olyanok is,akik a férfi pénzéért vannak együtt,de ott a nők egy idő után cserélődnek vagy nagyon boldogtalanok,mert egy idő után tényleg igaz,hogy a pénz nem boldogít. Arról nem is beszélve,hogy a gazdag pasik nem hülyék és pontosan tudják,hogy ha a nő a pénzért van velük. Aztán ezeknél a férfiaknál is jön egy nő,aki tényleg szereti őket és akkor a számító asszonyt lecserélik.

Magyarul,ha jó anyagi háttérel rendelkező férjet akarsz,akkor te is minnél többet tegyél le az asztalra és olyan körökben mozogj,ahol anyagilag jobban álló pasik vannak,és reménykedj,hogy szerelmes leszel és viszont,különben nem fog működni(max csak pár évig,aztán megint egyedül vagy egy gyerekkel magad maradsz).

2009. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen amikor kamasz voltam (25 éve) mindíg fel voltam háborodva amikor egy barátot hazavittem és a szüleim megkérdezték tőle, hogy milyen családból származik, kik a szülei, nagyszülei. Ott kiabáltam, hogy nem számít az ilyesmi.

Most ugyanezt kérdezem a gyerekeim barátaitól. Mert igenis számít.

Nem is annyira a pénz, hanem az a kultúra, ahonnan valaki származik. Én is, a testvéreim is így választottunk párt és a gyerekeim is így teszik. Nem tudatosan, ösztönösen.

Nehéz megfelelni egy teljesen más követelményrendszerű nagycsaládban, mint amilyenben felnőttél.

2009. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legelöször is ne álljon ki a kapanyél a szádból, és lehetőleg legyél természetes és szép és semmiképp se anyagias és tapadós és ne engedj meg akármit csakmert pénz van mögötte hanem b@zd le ha bunkó!!!


Hozzátenném még hogy azért senki sem hülye akinek meg sok pénze van az többnyire még véletlenül sem az...


A gazdagok többsége jobban szereti a pénzt és saját magát mint a családját!!!Általában házasságkor nem ritka hogy házassági szerződést iratnak hogy ki mit vitt a házasságba és ki mivel hagyhatja el azt


(amit bevitt esetleg amit egyutt elértek annaka felével)


Uh az amerikai dajkamese a "hozzámegyek egy milliomoshoz aztán elválok" csak a filmekben mukodik!!

2009. okt. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!