Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elvárja, hogy így...

A párom elvárja, hogy így keressek pénzt. Jogos?

Figyelt kérdés
Több éve élünk együtt, egy éve munkanélküli vagyok, keresek, de nem akad munka. Van egy bizonyos oldal, ahol kamerán keresztül egy kis 'mutogatásért' lehet pénzt szerezni. Ő elvárja, hogy így szerezzem meg magamnak a költőpénzem. Csak szerintem undorító ez a viselkedés? Eltűri, hogy másnak mutogassam magam, más lássa a testem, élvezkedjen a látványon?
2013. jún. 9. 11:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Azért veled se minden oké, ha ez egyáltalán kérdésként felmerül benned.

Már ne haragudj, de k*rvát akar csinálni belőled, most szerinted ez jogos?

2013. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló helyzetben vagyok munkaügyileg, nem vesznek fel még betanított munkásnak, takarítónak sem a környéken már hosszú ideje, a felnőtt képzések pedig itt nem ingyenesek, nem tudom őket fizetni. Folyamatosan keresem a munkát, már nincs több cég, amihez elmehetnék, ezért újra járom elölről az egészet. Mindegy. A lényeg, hogy a párom nem hogy nem várna tőlem ilyesmit, hanem nem is tűrné, hogy így keressem a pénzt. Ő inkább segít nekem az álláskeresésben.

Szerintem amit a párod kér tőled, az nem normális, nem fér bele egy kapcsolatba.

2013. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sincs munkám, de a férjem inkább azt mondja, nem gond, ha nem találok, inkább süssem neki a finom házi kenyeret, meg legyek vele mindig. Most a munkaügyi központ rengeteg tanfolyamot indított országszerte, én is ilyenen veszek részt. A férjem rögtön elválna, ha ilyenre gondolnék, amit írtál, azt hiszem. Nem normális, akivel együtt élsz, sajnállak, hogy ennyi idő után derült ki.
2013. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
15%
Hát figylj de akkor ne is várd hogy eltartson hanem kérj pénzt anyádtol vagy. Valakitól. Mi amgy együtt dolgozunk a videochatén jol keresúnk és elvagyunk. És nem egy nehez meló.mi ezzel a bajod? Ha ez nem jo menj el wct takaritani a mammutba oda most mindenkit felvesznek
2013. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
olyan szinten vérig lennék sértve, ha a párom ilyet mondana, és elvárna, hogy szerintem szó nélkül ott hagynám
2013. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

A párod valószínű nem szeret téged eléggé, különben nem tűrné el, hogy idegen férfiak élvezkedjenek rajtad.

Másrészt. A párod azt akarja, hogy így keresd meg a "költőpénzed". Mit értesz ezek alatt? A luxuscikkeidet, mint szolárium, smink, kondibérlet, fodrász, ruhák és még sorolhatnám???

Jelenleg a párod tart el téged. Fizeti a rezsi rád eső részét, etet, gondolom néha el is visz ide-oda. Ez esetben abszolút megértem, hogy már megterhelő neki, hogy egy éve rendszeresen még a fodrászodat, sminkedet meg egyéb létfontosságú kiadásokat is fizeti neked.

Szép dolog, hogy ki kell állni a másikért és segíteni kell a bajban (jelen esetben téged eltartani), de ezzel visszaélni se szabad a másik oldalról (valószínű a párod a kisúját nyújtja, mire te a karját akarod)

2013. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%

Te te vele vagy...

Áruld el, hogy még mit kellene tennie/mondania ahhoz, hogy te felháborodva otthagyd?

2013. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy csepp eszed is van akkor ott hagyod addig amíg nem csinál belőlled prostit, akit a haverjainak árul egy egy éjszakára.
2013. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

Én is megtapasztaltam a munkanélküliség viszontagságait.

Érthető, hogy az ember el van keseredve a rossz anyagi helyzete miatt. Érthető, hogy nehéz kilépni ebből, pláne hogy amikor nincs pénz, még tanfolyamra se tud elmenni az ember.

Na de könyörgöm, azért van egy szint, ami alá ép ember nem merészkedik. Ilyen mondjuk az, ha valaki a testéből akar megélni. Oké, hogy nem érnek hozzád, de az, hogy te azért kapj pénzt, hogy másnak végső soron szexuális szolgáltatást nyújts, még ha csak kimerül az egész napos masztizásban, valamilyen szinten az már k*rvulás.

Most kérdem én: milyen az a férfi, aki egyáltalán elviselné, hogy a barátnője k*rvuljon?

Szeret az egyáltalán? Férfi egyáltalán?

2013. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ja, és gondolom az álláskeresésben vagy a továbblépésben nem segít. Le merném fogadni.
2013. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!