Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elvárja, hogy így...

A párom elvárja, hogy így keressek pénzt. Jogos?

Figyelt kérdés
Több éve élünk együtt, egy éve munkanélküli vagyok, keresek, de nem akad munka. Van egy bizonyos oldal, ahol kamerán keresztül egy kis 'mutogatásért' lehet pénzt szerezni. Ő elvárja, hogy így szerezzem meg magamnak a költőpénzem. Csak szerintem undorító ez a viselkedés? Eltűri, hogy másnak mutogassam magam, más lássa a testem, élvezkedjen a látványon?
2013. jún. 9. 11:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%

Az eltűrés részét hagyjuk, ennek semmi köze a kérdéshez, mert ez mindenkinél egyéni.


Hanem. Ez egy olyan dolog, amit neked kell akarni és eldönteni, mert olyan hatással lehet a későbbi életedre, hogy abba nehéz belegondolni. Ami az internetre felkerül, az ott is marad. Felveszik, megosztják, meglátják, nem igaz, hogy magyarok nem látják stb. A későbbi állás lehetőségeid beszűkülnek, akár az összes barátod, családtagod elfordulhat tőled. Ilyen döntést, csak önállóan, saját akaratból szabad meghozni, a párod meg max. egyetért, nem ért megbeszélitek, de hogy ő ilyet elvár stb. Csinálja ő, ne a stricit játssza.

2013. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
14-es, ha adott esetben az összes volt osztálytársad téged néz a facebookon, hogy miből élsz és megosztogatják a képeidet meg a videóidat, a szüleid nem állnak szóba veled stb. akkor azért elég nagy különbség, hogy (ha egyáltalán tisztában vagy vele mit vállaltál) akkor te akartad, vagy a faszid kitalálta neked te meg szívsz miatta. Mert a pasid nem fog akkorát, mint esetleg te.
2013. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%
vagy nem gondolta komolyan, és ezzel próbál rávenni, h lelépj, vagy komolyan gondolta, de akkor miért nem vetted észre eddig, h egy stricivel élsz együtt? :D
2013. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22 állami gondozásbol vagyok nincsenek rokonaim a baratnőim meg tudjak.ez is egy melo jol lehet vele keresni
2013. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tudok róla, nekem nincs is bajom vele, voltam ilyen stúdióban operátor, már nem operátor vagyok, de sajnos nekem az a benyomásom, hogy a nagy része annak, aki odamegy fel se fogja mit csinál. Csak azt látja, hogy ez is egy meló és jól lehet vele keresni. Később meg ha emberekkel, vagy gyerekekkel foglalkozna, akkor meg sír, hogy a közelükbe sem engedik, vagy ha tulajdonképpen akármilyen állását elveszti miatta. Ezt a munkát nem arra éri meg csinálni, hogy éppenséggel kényelmesen éldegéljél pár évig, talán picikét jobban, mintha mást csinálnál, ezt úgy kell csinálni, hogy tisztában vagy vele, hogy adott esetben az egész későbbi életedet beáldozod és orrvérzésig úgy csinálod, hogy mire kiszállsz, ki kell szállj lehetőleg nyugdíjba is tudjál menni, vagy megalapozd valamilyen befektetésekkel a későbbi életedet, mert ezután nem garancia hogy tudsz normális karriert építeni. És nagyon kevesen keresnek, egyáltalán tudnának ennyit keresni vele.
2013. jún. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ráadásul a jól lehet vele keresni teljesen relatív. Mihez képest?
2013. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
hát ez egy strici...
2013. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!