Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed nagyon csúnya...

Ha a férjed nagyon csúnya dolgot művelne, "megbüntetnéd" valamivel?

Figyelt kérdés

Ma egy bérmáláson voltunk. 90 vendég, házhoz rendelt szakácsok, pincérek stb... 5-kor értünk oda.

A férjem 9-re hulla részeg volt, kézzel evett, lehányta az asztalt, üvöltve táncolt. Nagyon kellemetlen volt. Ráadásul minden vendég engem méregetett megvetően. Próbáltam kérni a barátait, hogy ne itassák, de csak annyit mondtak, hogy ne szóljak bele. A férjem olyan részeg lett, hogy menni sem bírt. A 2 éves lányunk sírva ölelgette, mert nem értette, hogy miért fetreng az apukája a földön. Itthon hányt egy csomót (a szőnyegre is sikerült) és most vígan alszik. Jövő héten és az után is vendégségbe kellene mennünk, de mindkét helyen ott lesznek ezek az ismerősök és tudom, hogy megint hülyére fogja inni magát. Készítettem róla ma este felvételt, hogy holnap megnézhesse magát. 37 éves!

Mit csináljak, hogy legközelebb ne égessen így le? Az biztos, hogy holnap nem leszek képes hozzászólni és a hányást sem fogom feltakarítani.



2013. jún. 9. 02:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, ezt én sem hagynám szó nélkül, főleg hogy a gyerek előtt csinálta. A takarítást én is ráhagynám, holnapra programot csinálnék a gyerekkel lehetőleg úgy, hogy minél többet legyek távol.


A következő vendégségekbe muszáj elmenned? Ezek után lehet, hogy kihagynám, főleg a gyerekkel.


Meséld már el, hogy mit szólt amikor megmutattad majd a felvételt!

2013. jún. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Salx Narval ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és az italt sem vetem meg, de ezt a viselkedés még egy lerobbant kocsmában sem tűrik el. Ha valakit a 2 éves kislánya jelenléte sem gátol meg abban, hogy ilyent tegyen, nem tudom mi lehetne az, ami igen. A büntetés itt nem hinném, hogy sokat segít, ahhoz ember is kellene, akinek önérzete van.
2013. jún. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem töltöd fel a felvételt, hogy mi is megnézhessük?
2013. jún. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Bérmáláson és 90 vendég? Ilyen helyen nem lehet csodálkozni.
2013. jún. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem kifejezés, hogy megbüntetném..
2013. jún. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem kisgyerek, hogy büntetni kelljen. Ha magához tér, elmondod neki, hogy katasztrofálisan viselkedett, gondolja végig, hogy mi értelme volt. Ennyi. Legkozelebb meg ha vendégségbe mentek, az xedik pohár ital utan felállsz, hogy faj a fejed/füles/rosszul vagy/akármi menjetek haza.
2013. jún. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem büntetni kell, de ez a viselkéd akkor is kritikán aluli. Én mindenestre leülnék vele megbeszélni a dolgokat, ez azért több a soknál!
2013. jún. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt csinálnám, amit az első! Gyereket felpakolnám, aztán mennék valamerre egész napra (nagyszülők, barátnő, állatkert stb.). Este pedig jönne egy beszélgetés a tegnapi napról.


Írd majd meg, mit szólt a felvételhez!

2013. jún. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Térdepeltesd kukoricára a sarokban :D
2013. jún. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem hagynám szó nélkül...de nem ám!Én amikor már láttam volna rajta,hogy kezd 'tele lenni',hazamentem volna gyerekkel....ô meg ballagjon haza ahogyan akar.Ne takaríts össze utána,tegye meg ô!Szerintem is csinálj valami közös programot a gyerekkel...légy minél távolabb tôle...hagy gondolkodjon,kapjon a fejéhez egy kicsit!
2013. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!