Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki annyira részeg,...

Ha valaki annyira részeg, hogy abban a tudatban fekszik le mással, hogy az az ő felesége/férje, az teljes értékű megcsalás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy szinten van mondjuk ey érzelmi megcsalással?
2013. jún. 9. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Az meg a másik kérdés, hogy azért értelmes ember részegen nem olyan hülye, hogy elmenjen vkivel szobára úgy, ha nem tudja megkülönböztetni a többitől... szóval ilyenkor vagy kamu, vagy agyilag zokni az illető, olyanokkal még én nem szoktam összeállni :D. Ha meg olyan részegre issza magát, hogy nem tud magáról, és úgy fekszik össze vkivel, az meg meg azért gáz. Mindenesetre ilyen esetnél repülne a párom (főleg mert enyhén kamuszaga van a dolognak, mert nem szoktak nagyon buta emberekkel összeállni, akik összetévesztenének engem mással - ha a rua ugyanolyan, a hanglejtés, ahogy beszél hozzá, az elárulja azért, hogy nem én vagyok).
2013. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minek iszik aki nem birja??

Szamomra meg sulyosabb a dolg mert azt jelenti nem megbizhato ha iszik.

2013. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha egyértelműen tudnám, hgoy igazat mond, és nem csak egy mentség (szerencsére rosszul hazudik a párom)akkor nem csinálnék belőle nagy felhajtást, csak elküldeném nemibetegségek ellen kivizsgálásra.
2013. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha annyira részeg, hogy azt se tudja, kivel van, akkor nem akarok vele lenni én se...józanon se.
2013. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!