Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a nőket ha egy...

Miért zavarja a nőket ha egy férfinek nagyon jó viszonya van az anyjával? Miért féltékenyek? Miért nem értik meg hogy egy férfinek fontos az anyja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elkényeztetett és nem vagyok anyámra utalva,de nagyon jó a kapcsolatunk.De sok barátnőmet ez mintha zavarta volna,vagy is volt olyan aki ezt konkrétan megmondta.Én nekem fontos az hogy jó kapcsolatunk legyen,sokat köszönhetek neki.Miért zavarja ez a nőket?
2013. jún. 13. 09:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó: nem tudom, pontosan te mennyit beszélgetsz a férjeddel, munka, gyerek, stb mellett. Átlagban az embernek kevesebb ideje van a saját férjével az élet nagy dolgairól beszélgetni, mint kellene. Na most ha a férfi azt a kevés szabad idejét sem a saját feleségével/gyerekeivel tölti, hanem a saját szüleivel, az azt jelenti, hogy az anyjával szívesebben tölti az időt, mint a feleségével. Amiből nekem egyenesen következik, hogy az anyját jobban szereti, mint a feleségét.
2013. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk nagyon fontos a beszélgetés a munkája miatt is.Gyerek már nagy, nincsen vele gond, de még mindig nem értem, miért baj, ha az anyjával is beszélget. Egy anya csak addig anya amíg megszüli, meg felneveli? Aztán már emberszámba sem kell venni?
2013. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%
Én önállóságra nevelem a gyerekeimet - két fiam, egy lányom van. Akkor leszek boldog, ha saját életük lesz felnőtt korukra. És igen, már most nehéz belegondolni, hogy egyszer el kell engednem őket, de bizony amikor a kamasz gyerekeim épp nincsenek itthon, és kettesben lehetek a férjemmel, nagyon örülök neki, mert ő az én családom. Ünnepekkor persze mindig megyünk a szülőkhöz is, ami nem kevés, mert névnapok, szülinapok, anyák napja, karácsony stb. minden hónapra jut 1-2 alkalom. És akkor ott közösen vagyunk, közösen üljük körül az asztalt, és beszélgetünk. Kettesben (titokban), csak a férjemmel van megbeszélnivalóm. Azért őt választottam életem társának, hogy vele beszéljem meg örömömet-bánatomat. A többi nagy világmegváltó beszélgetés mehet közösen, amikor nagy családi összejövetel van.
2013. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésed és a hozzászólásaid alapján nem tudom, mi lehetett a baj. A barátnőid nem mondtak valami értelmes indokok, mit éreznek az anyukáddal való kapcsolatodban zavarónak? Mert gondolom, csak megbeszéltétek.
2013. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem féltékeny csak valószínű, hogy azt a kevés szabadidődet amid van szeretné ha vele töltenéd el és nem azzal heti 2-3-szor Anyukáddal beszélges,vásásárolj stb. Önmagában pozitívum, hogy jóban vagy Anyukáddal de a probléma ott kezdődik ha nem tudod hol a határ.
2013. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
50%
Egyrészt nyilván egyik sem volt tartós és elmélyült kapcsolat ahhoz, hogy alaposan megismerjenek téged és anyukádat, másrészt meg minden amit már leírtak. Harmadrészt valószínűleg ők nem voltak jóban a szüleikkel, és ezért nem értették a szituációt. Ennyi.
2013. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nagyon nem bírom az anyósomat.

A párom minden nap jár hozzá,ő nagyon jóban van vele,én viszont nem szeretem ha eljön hozzánk,mert velem nyilván másképp viselkedik.


Például ha eljön hozzánk ebédelni,és párom szedni akar neki kaját,rászól anyós,hogy "fiam ne te szedjél már,ülj csak le,egy nő dolga kiszolgálni a vendéget!"hát nem az 1600-s években élünk,hogy a nőnek vigyázban kell állnia!

Én megfőztem,készülődtem,legyen már mindegy hogy ki teszi elé az ételt.

Be is szóltam,hogy "Erzsi néni nem mindegy hogy ki szed?"

Erre a válasz: "nem drágám!"


Párom ilyenkor egy szót sem szól.

Minden oké köztünk,de ha anyuci megjelenik,átmegy 6 éves kisfiúba.......

De nem ez volt az 1. ilyen eset,voltak durvábbak is.....én

szépen kijelentettem páromnak,hogy vagy költözünk min 60km-rel odébb,vagy ennyi volt,én nem fogom elviselni hogy minden 2.nap anyós nálunk dekkol....azóta már elköltöztünk.Most egy kisvárosban lakunk,anyós minden héten jön.....ennyit tudtam kiharcolni.

2013. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért féltékenyek?


Nem féltékenyek,csak tudod sok anyós általában

ferde szemmel néz egy olyan nőre,aki "elveszi" tőle a kicsi fiát,

meg úgy is viselkedik a nővel,hogy érezze,hogy ő az "úr".

Ezt egy férfi nem sokszor veszi észre (nők közti rivalizálás ),de egy másik nő igen!

2013. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok féltékeny az anyósomra,pedig ő világéletében az volt rám,és folyton szekált.

A párom is megelégelte,azóta nem beszélünk vele......szerintem inkább ő féltékeny rám,hogy sikerült végre elszakadnunk tőle,és a rigolyáitól......

2013. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%

amúgy a páromnak is jó volt vele a kapcsolata,viszont ha anyóssal kettesben voltunk,folyton szekált,meg beszólogatott.

Én már nem jönnék össze egy olyan pasival,aki nem tud elszakadni az anyjától,sűrűn találkoznak,mert szerintem azért ez túlzás,legyen jó a kapcsolata az anyjával,de egy felnőtt férfi az felnőtt férfi,nem anyás kisfiú....ha ilyen kéne,pedofil lennék :D

szerintem a férfiakat szeretjük,nem a kisfiúkat.....

2013. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!