Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kijelentette, hogy ha a...

Anyám kijelentette, hogy ha a párommal el merek költözni egy albérletbe, akkor többet haza sem mehetek. Mit tegyek? Szakítsak a párommal anyám miatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 14:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
15:20. Neki az a baja, hogy nem fogok neki pénzt adni. Egyedűl amúgy nem tudnék megélni.
2013. jún. 15. 15:24
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Játszd le a fejedben a jövőd. Mi lesz, ha az egyiket vagy ha a másikat döntöd?

Szerintem nem a szakítás utánon kéne gondolkodnod. Ha netán úgy alakulna, majd gondolkodsz akkor. Vagy írsz ide, és segítünk :-).

2013. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Várj még egy évet, hogy jobban megismerd a párodat és ha ő az, akivel le akarod élni az életedet, akkor inkább szakíts anyáddal.
2013. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem egy szuper pasi de 24 éves vagyok és ha arra gondolok, hogy a velem egykorú nők töbségének már gyereke is van megüt a guta. De anyámnak nem az a fontos, hogy unokája legyen hanem az, hogy én pénzeljem.
2013. jún. 15. 18:09
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fél éve jártok, az tényleg nem sok idő, szóval nem mond hülyeséget az utolsó, még egy picit ezzel lehetne várni, de ne hagyd azért, hogy anyukád érzelmileg zsaroljon! Ha úgy alakulna, hogy összeköltözöl a pároddal és szétmentek, akkor is lenne megoldás, nem is egy! Tuti nem kerülnél utcára, ettől nem kell tartanod!:)
2013. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A legrosszab az, hogy jelzálog van a házon ami részben az enyém is részben az enyém is és én fizetem a hitelt.
2013. jún. 15. 18:20
 17/21 Évi59 ***** válasza:
100%

Ha szereted a párodat, akkor ne szakíts vele, esetleg vele összeköltözni, ha viszont "csak" a korod miatt ragaszkodsz hozzá, akkor még érdemes így - tőle külön, azaz anyukádnál maradva - jobban megismerned őt és önmagadat is(!. Ha véletlenül majd mégis szakítás lenne a dologból, akkor - ha a Te véleményedet logikusan átgondolom, anyukád az anyagi segítséged miatt úgyis visszafogad majd, de nem érdemes így egy komoly kapcsolatot elindítani, ha máris azon rágódsz, mi lesz, ha vége lesz!!!

Szerintem türelmesen maradjon minden a régiben, maradj anyudnál, de tisztázd vele, hogy kizárólag Te döntöd el, kivel jársz, és szeretnéd, ha jobban megismerné őt. Talán még meg is szeretik egymást!!!

2013. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Neki mindegy, hogy kivel járok az a lényeg pénzes legyen.
2013. jún. 16. 09:22
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#18), az ilyen "anyával" már rég nem állnék szóba a köszönésen felül max...
2013. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
HOgy érted, hogy nem egy szuper pasi?
2013. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!