Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb megoldás, ha ex keres...

Legjobb megoldás, ha ex keres még?

Figyelt kérdés

Sok év után sokadszorra hagyott el az exem tavaly. Teljesen padlóra küldott, átmenetileg gyógyszeres segítségre is szükségem volt. Tudtam, hogy nem fog akarni végleg kilépni az életemből. Időről-időre írt, aztán tíz hónap után lett valakim, ami kiborította - neki persze folyamtosan lehetett.

És ír, ír, ír. Sosem válaszolok, de nyomaszt. Volt, hogy a randim előtt, és olyankor mintha kő ülne a gyomromba. Nem akarok tőle semmit már.

A mostani kapcsolatomat nem akarom azzal terhelni, hogy mindig elmondom, de rámül a dolog.

Már megírtam exnek, hogy mást szeretek és engedjen el... Nincs más megoldás, mint a hallgatás?...

Jaj, de jó volt kiírni magamból...


2013. jún. 22. 22:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Vérmérsékletétől függően elküldeni a Pachába, vagy valami hasonló. De fontos a face2face konfrontáció.
2013. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Miért fontos? Nincs kedvem hozzá, hogy a nyakamba boruljon. Anno két napig könyörögtem neki, hogy ne legyen hülye. Egyszerűen nem bírja elviselni szerintem, hogy nem tartozom már a fennhatósága alá.
2013. jún. 22. 23:00
 13/24 A kérdező kommentje:
Aki ezt tanácsolja, annak van erre nézve (saját) története, hogy tényleg segített a "szembesülés".
2013. jún. 22. 23:08
 14/24 A kérdező kommentje:
?
2013. jún. 22. 23:13
 15/24 anonim ***** válasza:
Szia! Az az erzesem, h hamarosan en is ebben a cipoben fogok jarni. Kerdezhetnek privatban?
2013. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
Engem is sokáig üldözött az exem. 2 udvarlómmal pl azért nem jutottunk elörébb, mert bekavart az a ****. Beszélni akartam vele, elküldeni jó messzire, leállítani, közben látni se akartam... így felhívtam. Csak mondtam a magamét, és mondtam, és mondtam, majd' 10 percig nem is hagytam szóhoz jutni. Az volt az utolsó mondatom, hogy a hívás befejeztével számomra ö nem létezik, ö is töröljön engem az életéböl, majd letettem a telefont. Utána visszacsörgött párszor, de nem vettem fel. Azóta (kb 3éve) se híre, se hamva. :)
2013. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a baja, nem érez a fennhatósága alatt, tehát nem szeretetből és szerelemből volt veled hanem birtoklási vágyból, jó pár férfi úgy érzi birtokolnia kell, pedig ez vezet sok szenvedéshez és tisztességtelen valakit nem elengedni ha már mást szeret. Ha már közölted vele az álláspontodat és nem hagy békén azt azét jó ha tudod, hogy zaklatónak minősül, és lelkileg se enged hogy lelkiismeret furdalást okozzon benned. Te szabad vagy nem az ő tulajdona!
2013. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kérdezz privátban, bár nem tudom, én mit segíthetnék :-(.
2013. jún. 23. 00:06
 19/24 anonim ***** válasza:
Majd számoljatok be a fejleményekről.
2013. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Mármint én számoljak be? Nem akarom látni :-(.

Elég nehéz gyerekkora volt, sok terhet cipel, és megfeszültem, hogy segítsek, de nem hagyta. Megnyomorított engem is. Beláttam, hogy nem tehetek semmit. De ha rá gondolok, inkább úgy, mint anya a gyermekére. Aggódom miatta.

DE: nem viselnék el többé olyasmit egy férfitól sem mint tőle. Betegség, rossz gyerekkor ide vagy oda.

2013. jún. 23. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!