Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb megoldás, ha ex keres...

Legjobb megoldás, ha ex keres még?

Figyelt kérdés

Sok év után sokadszorra hagyott el az exem tavaly. Teljesen padlóra küldott, átmenetileg gyógyszeres segítségre is szükségem volt. Tudtam, hogy nem fog akarni végleg kilépni az életemből. Időről-időre írt, aztán tíz hónap után lett valakim, ami kiborította - neki persze folyamtosan lehetett.

És ír, ír, ír. Sosem válaszolok, de nyomaszt. Volt, hogy a randim előtt, és olyankor mintha kő ülne a gyomromba. Nem akarok tőle semmit már.

A mostani kapcsolatomat nem akarom azzal terhelni, hogy mindig elmondom, de rámül a dolog.

Már megírtam exnek, hogy mást szeretek és engedjen el... Nincs más megoldás, mint a hallgatás?...

Jaj, de jó volt kiírni magamból...


2013. jún. 22. 22:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

miért kéne egy láthatóan idiótával még mindig személyesen beszélnie? Elmondta már!

Nem akarja, a háta közepére kívánja! MIt nem lehet ezen megérteni?

Van, akivel szemben az az egyetlen megoldás, ha levegőnek nézed! Tapasztalat!

Engem is 2 évig üldözött sms, email, face, iwiw...minden! Soha nem válaszoltam!

Illetve egyszer "válaszoltam", ami annyiból állt, hogy az üres választ és az ő csatolt emailjét visszaküldtem neki és a haverjainak! Na ezután már nem kaptam több emailt!

2013. jún. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ha félsz egyedül találkozni vele ... hát én a páromat elhívnám a találkozóra... kötelességének is érezné egy férfi, hoggy segítsen és "megvédjen" szerintem :)
2013. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Jelentsd fel! Most komolyan, minden rosszindulat nélkül. Simán feljelenthetnéd. Mindenkinek jobb lesz.
2013. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Fel nem jelenteném, nem olyan jellegű a "zaklatás". Csak megírom, hogy nem, és ötszázadszor kérdezi, hogy tuti-e, meg én vagyok a párja és kész...
2013. júl. 4. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!