Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális?

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Anya mindig azzal jön, hogy ehhez a csillagjegyhez csak ez illik, ahhoz meg az. És mindig mondja, hogy ilyet nem hozhatsz haza, ez a párosítás nem jó, és örülne, ha ilyen barátom lenne. Lassan azzal kezdi mindig, ha mesélek valakiről, hogy milyen jegyű. Komolyan, még nincs semmilyen kapcsolatom és nem is volt, de félnék hazamenni valakivel, aki "nem felelne meg az elvárásoknak". Van valakinek még ilyen tapasztalata, vagy ezzel egyedül vagyok? És tényleg nem működne olyannal, akivel "horoszkópilag" nem illünk össze?

2013. jún. 26. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Engem is érdekel a horoszkóp, és kíváncsi vagyok mások jegyére :D Nálam is szinte első kérdés :D Azt is vágom, melyik jegy melyikkel illik össze, így értem is miről beszélsz. :) Valóban van ebben valami, hogy egyes jegyek jobban összeillenek, anyud adhat esetleg tanácsot, de ilyen durván nem szabad rád erőltetnie a dolgot! Ismerőseim néha megkérdezik tőlem, hogy az általuk megismert személy illik-e hozzájuk a horoszkóp szerint, elszoktam mondani, hogy igen vagy nem, de mindig hozzá teszem, hogy ez azért ennél bonyolultabb, és ne eszerint döntsenek! Szóval, a fő jegy azért még kevés ahhoz, hogy eldöntsük a másik passzol-e, sok tényező van még. A lényeg: működhet olyannal, akiről elsőre azt hihetnénk, hogy nem passzol, és mond anyudnak, hogy meghallgatod a véleményét, de ne legyen erőszakos, úgyis érzed, hogy kivel jössz ki jól, és ahelyett, hogy megmondaná, hogy milyen jegyű melett kéne döntened, inkább arról adjon tanácsot, hogy egy olyan jegyű emberre általánosságban mi lehet jellemző, az hasznosabb :)
2013. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Anyud egy horoszkópfüggő! Ő csak akkor fingik ha ezt a horoszkópja megírja!
2013. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális.
2013. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Anyukádnak jobban kellene értenie ezekhez a dolgokhoz ahhoz, hogy ilyeneket mondjon. A horoszkópunkhoz nagyon sok más adat is hozzátartozik, ami befolyásolja a jellemünket és hogy kikkel jövünk ki jól. Nagy butaság ennyire felszínes tudással ilyeneket megállapítani.
2013. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem így működik.

De ha már asztrológia: Szerintem nincs olyan lelkiismeretes asztrológus, aki erre ne azt mondaná, hogy ez így, ebben a formában hülyeség! Az ember csillagjegye csak az mutatja meg, hogy a Nap a születéskor melyik jegyben volt, mellesleg majdnem egy hónapig abban is marad.

Van 12 csillagjegy és nemcsak 12 féle ember van a világon.

Még ha bele is megyünk, hogy asztrológiai szempontból nézzük, akkor is ott van még a Hold, az Aszcendens (felkelő jegy), a többi bolygó helyzete és kapcsolata, stb. stb. Úgyhogy lehetnek a horoszkópunkban még a Nap helyzeténél is meghatározóbb tényezők a jellemünk szempontjából.

Ennyit erről.


Ne foglalkozz ilyesmivel, hogy ki milyen jegyben született, azt válaszd, aki szimpatikus, akit megszeretsz, akibe beleszeretsz, akivel jól kijössz.

2013. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És amúgy ő is tudja az aszcendenst, és arra is sokszor kíváncsi, csak kihagytam a kérdésből :) És szerintem is van benne egy kis igazság, na de ha nem működik valami, akkor biztos, hogy nem csak emiatt, nem? Még egyszer köszi :)
2013. jún. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!