Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha havi 500 ezret tudnatok...

Ha havi 500 ezret tudnatok félrerakni a családdal havonta elégedettek lennétek? És mibe fektetenétek havonta ezt az összeget?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 23:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%

ingatlanba. az mindig érték. a pénz csak inflálódik. ha kiadod a lakást, az rendszeres fix jövedelem.

a vállalkozás bármikor bukhat, a bank bármikor csődöt jelenthet. max egy tőkegarantált befektetés jöhetne szóba...

2013. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem fektetném semmibe. Vennénk házat, a gyerekek imádnák. Talán még egy autót is. El tudnánk járni nyaralni, ide-oda. Na meg a hobbimnak is egy kicsit magasabb szinten hódolhatnék...


De persze ez havonta a megtakarítás, ott gondolom mindezek már megvannak.

Esetükben, hogy mibe fektetném? Passz. Lehet, hogy ingatlanba.

2013. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Elégedett lennék,és ingatlanba fektetném.
2013. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mi még 5 Ft-ot se tudunk félretenni, még szép, hogy örülnénk.
2013. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Már hogy a retekbe ne lennék elégedett???? Az lenne csak a kánaán! Akkor tuti nem a gép előtt ülnék vasárnap délután ha ilyen jól menne.
2013. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Igazából úgy tudjuk félretenni hogy igen mi itthon ülünk hétvégén nem megyünk nyaralni meg moziba meg ilyenek. Havi 100 ból megélünk a többit már mikor kapjuk akkor lekötjük hogy ne legyen kísértés
2013. jún. 30. 17:50
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Inkább kevesebbet tennék félre, minthogy nyomorogjak és ne legyen életem, a maradék pénzemet meg számolgatni kelljen hó végén. Ha ennyit keresnék biztos nem sz*rakodnék havi 100 ezer forintból. Szórakoznék, színházba, moziba járnék, stb. De nem ülnék a pénzemen, közben meg keseregnék otthon, hogy unatkozok.
2013. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért hülyeség amit csináltok, mert így menet közben elfelejtetek élni. Tudod attól, mert lesz egy csomó lekötött pénzetek, nem lesz jobb nektek. Most vagytok fiatalok, élvezni kell az életet. Ha csak 400 000 Ft-ot tennétek el minden hónapban, és 100 000 Ft-ból néha szórakoznátok, gyűjtenétek nagy nyaralásra stb. nem szaladna el az életetek élmények nélkül. Hidd el a pénz egyszer elfogy, de ezek a dolgok örökre megmaradnak. Szerintem nem jól csináljátok :)


(kivéve, ha valamire gyűjtötök)

2013. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem unatkozom régen sokat utaztam jártam moziba mindenhova most mar lnyugodtam/ lenyugodtunk. Én a jövőtől félek és azért akarok így kereken félrerakni mert nem biztos hogy 10 év múlva is ennyi lesz a kereset.
2013. jún. 30. 18:27
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha annyira félnél a jövőtől, akkor nem évi bruttó 4-5 százalékon kamatoztatnád a pénzedet.
2013. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!