Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha havi 500 ezret tudnatok...

Ha havi 500 ezret tudnatok félrerakni a családdal havonta elégedettek lennétek? És mibe fektetenétek havonta ezt az összeget?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 23:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hanem? Ezt bármikor kivehetem akármi történik és kella pénz. Van ingatlanba 60 millink 50 ért se tudjuk eladni.
2013. jún. 30. 19:02
 22/26 anonim ***** válasza:

Tegnap már írtam, csak nem reagáltál rá.

Ingatlannál rosszabb ötletet nem is tudnék mondani hirtelen. Akkor már inkább az 5 %-os bankbetét.

2013. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk 50 millióból földrajzi helyzettől függően vennék 2-3-4 lakást frekventált helyen és kiadnám őket. Nekünk a fővárosban, belvárosban van kiadva ingatlanunk, havi 100 ezret hoz, bérlőt találni max egy hónap volt eddig.
2013. júl. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi most rovidtavon(meg 6 honap) felre tudunk ennyit rakni.


Nalunk a prioritasok:

1.) Gyerekeknek jo iskolozatatas. A leheto legjobb befektetes!!!

2.) Lakas vetel valamilyen egyetem mellett. Ha jol tanulnak, ahhoz jogok is jarnak. Lakhatnak kulon az egyetem alatt. Csajozhatnak, ihatnak, amit akar, de nekem a jo jegyek ott legyenek.

3.) Nekunk nyugdij (Allampapirokkal, reszvenyekkel. Kimondottan 10+ evben gondolkodva. Es nem derivativ piacokkal...)

4.) Ha még marad, szeretnem a parom almat megvalositani. Cukrasz-szattal vagy Noveny-termesztessel szeretne foglalkozni.

5.) Nekem nagyobb almom nincsen, talan, hogy kikeruljek a mokuskerekbol.

2013. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha 2 éven át sikerülne havi 500 ezret félretenni, akkor egy kisebb családi házat vennék belőle!!
2013. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Ha 500 ezret tudnék félretenni, az azt jelentené, hogy nagyon sokat keresek. :D Nyilván örülnék. Lekötném, hogy később még jobban örüljek neki.
2013. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!