Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak a házassága is megromli...

Másnak a házassága is megromlik, ha gyerek születik?

Figyelt kérdés

10 hónapja született kisbabám, akit a - most már exem - nagyon várt. A terhességemet relatív probléma nélkül, keményen és nyöszörgés nélkül viseltem. Nem híztam el, sőt, a szülés napján egy kilóval kevesebbre fogytam vissza, mint a normál súlyom. Jó anya vagyok, törődtem a babával, de mindig figyeltem arra, hogy sokat kezdeményezzek a páromnál is, nehogy elhanyagoltnak érezze magát. Ha hazajött munkából, nem sokat traktáltam a baba fejlődésével kapcsolatos történetekkel, magam sem bírom az ilyet hallgatni, ellenben minden nap hosszasan hallgattam őt a munkahelyi sikertörténeteiről, és őszintén vele örültem. Főtt kaja és tiszta ruha várta minden nap. Mindig imádta a főztömet és azelőtt sokszor fejezte ki háláját a gondoskodásért. Úgy látszott, hogy tökéletesen kényelmesen érzi magát. Még azt is engedtem, hogy hetente többször discoba járjon, gondoltam, sokat dolgozik, le akar ereszteni, és ez még mindig jobb, mint a kocsma. A gyerek születése után 2 hónappal mégis bekattant és egyre agresszívabb lett. A babával semmit nem foglalkozott többé (az első két hétben még sokat puszilgatta). Velem sem törődött többé, és akár simogattam, akár napokig kerültem, hogy ne zavarjam a munkában, semmi nem volt már jó neki. Hamarosan éreztem, hogy rosszul van, ha csak meglát. Közben elismerte, hogy jó anya vagyok. De emellett semmilyen formában nem volt hajlandó kommunikálni velem. Ezerszer próbáltam. Egy hónap múlva minden különösebb előzmény nélkül a legnagyobb lelki nyugalommal vágott ki minket az utcára minden cuccunkkal, és azóta se keresi a gyerekét. Fél év telt el azóta. A kidobáskor a fejemhez vágta, hogy pocsék anya és pocsék feleség vagyok és a terhesség alatt is kibírhatatlanul viselkedtem. A mai napig vesz azonban védelmébe minden ismerős terhes- vagy kismamát, akire bárki is egy rossz szót szól, mert "az anyaság szent!", mondja ő, és "nincs magasztosabb egy terhes nőnél". Csak a saját gyerekéről nem vesz tudomást.

Szerintetek mi kattant be nála?


2009. okt. 15. 09:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
69%

szia

végigolvastam a hozzászólásokat, és nagyon dühös vagyok!!!!

a fenébe is, nehogy már a kérdező legyen a hibás!!!!

nem látjátok, miről van itt szó?!

ez a mocsok szemétláda férj rájött, hogy neki mégsem kell a család, a gyerek, a meleg otthon, hanem inkább tizenéves kislán yokat k.rogat és diszkózik!!!

szánalmas barom!

méghogy " nem volt szava" meg nem volt otthon "férfi"!!!!

nehogy már sajnáljuk ezt a szemetet, aki kidobta a családját, fúúúúúúúúúúúúú

kedves kérdező: nehogy hibáztasd magad, felejtsd el ezt a mocsokot, nem érdemel meg téged és a gyerekét sem!!!!

remélem, a gyereketek soha nem akarja majd látni ezt a szemetet!!!!

találsz majd magadnak egy férfit, aki megbecsül, szeret, és megérdemel!!!!!

2009. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem lehet könnyű néhány mondat alapján helyesen megítélni egy idegen helyzetet. Az egészet azért írtam ki, mert bár eltelt fél év, még mindig nehezen tudom megemészteni a történteket, úgy érzem, igazságtalanság történt a javából, és nem tudom addig lezárni az ügyet, amíg egy pici kétely is van bennem, hogy én hibáztam ekkorát. Örülök, hogy ennyien hozzászóltatok, és érzem, hogy ki így, ki úgy, azért mindenki hozzátenni próbált. A baba miatt fontos, hogy most már új lapot tudjak kezdeni végre, és ne hordozzam magammal tovább a sebeket. Utolsó hozzászóló! A dühöd külön erőt ad, köszönöm, nagyon jó kedvem lett tőle! Én nem sértődtem meg egyik hsz-on sem. Valószínűleg mindenkinek él a maga igaza a saját életében. Néhányatoké az enyémben is. Köszi mindenkinek!
2009. okt. 16. 13:23
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
bàr lehet, hogy szereti a gyerekeket, mégisTELJESEN éretlen volt a feladatra, hogy felelloséget vàllaljon érte, vagy ràjott, nem szeret màr Téged, sajnos, és ettol a helyzettol bekattant, nem is bir szembenézni magàval, és a magasztos mondataival az anyasàgrol probàlja megvenni az udvosségét, a bucsucédulàjàt..farizeus fXszkalap...majd veri a fejét a falba, de akkor màr késo lesz...éretlen barom, ennyi. Te nem tehetsz rola. Keress a babànak egy normàlis igazi férfit, de szerintem azért probàld meg ràvenni ezt a siheder apàt, hogy ha màst nem is, de néha nézzen rà a gyerekre...
2009. okt. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
normàlis apàt akartam irni
2009. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kiszeretett belőled. Ennyi. Ez megtörténhet úgy is hogy minden tökéletes. Az érzelmeket nem lehet irányítani. De ilyenkor az ember összezavarodik, nem érti, és nem akar azonnal lépni (hiszen tudod, biztos te is szakítottál már, és akkor sem könnyű ha te akarod).
2010. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!