Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most hajléktalan vagyok?

Akkor én most hajléktalan vagyok?

Figyelt kérdés

A párom egyszer csak beállított egy másik pasival, és szó szerint egyik percről a másika egy kis szatyorral indultam útnak.

Egy kis albérletbe kényszerültem, ahová ideiglenesen bejelentkeztem.

Otthagytam lakást meg mindent, a bíróság még gyerektartást is megállapított. Teltek a hónapok majd egyszer csak közölte az ex, hogy jelentkezzek ki a lakásból vagy ő jelent ki.

Közöltem, hogy nem tudok sehová máshová állandóra bejelentkezni, de őt nem érdekelte, majd néhány hét után jött egy határozat, hogy miszerint én nem lakok ott életvitel szerűen, megszüntetik azt az állandó lakcímemet.

Lehet olyan hogy valakinek csak ideiglenes lakcíme legyen?

Egy új munkahelynél, egy másik albérletnél (akárminél) nem szükséges egy állandó lakhely?

Ha valami hivatalosat akarok intézni, pl. személyi, jogosítvány, vagy nem tudom?


2013. jún. 29. 19:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
86%

"Mikor mi összejöttünk akkor az előző kapcsolatából volt 2 gyereke. Az ő nevükre lett íratva. "


De az nem egy jogi aktus, hogy "lett iratva". Mi volt az? Ajándékozási szerződés? Adásvétel? Mi?

2013. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Ajándékozási.
2013. jún. 30. 08:54
 33/33 anonim ***** válasza:
79%

Akkor minden oké!! Beszélj 1 ügyvéddel ,azért nem kell fizetni !!!!

Az ajándékozást vissza lehet vonni, 100%. A telkednek stb ,megvannak a földhivatalnál a jogi papírjai,vétel eladás stb. Ezek mind tisztán kimutathatók,hogy bele raktad a lakásba,és ráírattad tátok a gyerekekre. Amit neked megítél a bíróság abból a pénzből meg majd tudod a te saját gyerekedet patronálni stb. Keress fel 1 ügyvédet,ez sima ügy, jár a részed.

2013. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!