Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszanak a reakcióm miatt,...

Haragszanak a reakcióm miatt, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

17/L vagyok, és egy 250 GB-os külső merevlemezt kaptam. Mindez nagyon szép és jó, de nem tudtam eltitkolni, hogy mást vártam. Szerettem volna esetleg egy-két ruhát még vagy valami, mert egy merevlemeztől nem fogok kevésbé fázni sztem :D

Meg egyszerűen nem tudok mit rátenni, nincs ennyi adatom sem(még?)

Lány vagyok,és hát nem tudnak annyira felvillanyozni a technikai dolgok, most mit csináljak?? Anya tisztára kivan, hogy leszaroztam (ami nem is igaz), pedig hogy nem kicsi dolog. Iszonyatosan érzem magam!:((( lehet, hogy a hozzáállásomon kéne változtatni? :S pedig úgy érzem részben igazam van..


2009. okt. 15. 18:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Már megbeszéltük, minden rendben, kicseréljük :) de már kikötöttem hogy előtte megbeszéljük legközelebb, ha kapok valamit xD
2009. okt. 16. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!