Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet...

Hogyan kezeljem a helyzetet már kezd eléggé idegesítő és kellemetlen lenni?

Figyelt kérdés
Anyósom megtudna ölni egyetlen pillantásávál, ha átjönnek akkor egyszerűen nem szól hozzám. Süt belőlle hogy mindennek tart csak bárónénak sem. A férjemmel is csak foghegyről beszél. Mindezt csak azért mert nem azt a házat vesszük meg amit akart. Én nem akarok vele roszban lenni, mert utálom a családi problémákat. De az se megoldás hogy mindig úgy legyen ahogy ő elképzelni. Mégiscsak nekünk kell dönteni nem neki, pláne egy ilyen fontos kérdésben. Férjem azt mondta hagyjam rá majd megbékél, ha meg nem akkor így járt nem kell kikisérni. De én már nem tudom mit tegyek. Beszéljek vele, kérdezzek rá hogy konkrétan mi a baja, vagy hallgassak a férjemre? Legalább apósom rendes velünk. Vele mindig jól kijöttünk.
2013. júl. 3. 11:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok az csak úgy szokták mondani. Ez csupán egy hasonlat volt arra hogy nem kedvel. Ennyi. Ha az lennék biztos jobban szeretne.
2013. júl. 3. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!