Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Először bevallotta, hogy...

Először bevallotta, hogy megcsalt, később pedig azt mondta, ez csak vicc volt. Ti elhinnétek?

Figyelt kérdés
Tegnap a kedvesem az esti tévézés közben bevallotta, hogy megcsalt. Hirtelen elakadt a lélegzetem, nem akartam elhinni. Bocsánatot kért, nagyon megbánta, de ő csókolózott a munkatársnőjével. (Régebben beszélgettünk róla, hogy csinosnak tartja-e, a válasza igen volt, de hozzátette, hogy a nő legfeljebb egy éjszakára kellene neki, mert szerinte buta.) Nem voltam képes felfogni mit mondott, veszekedés helyett duzzogni kezdtem. Jó 5 telt el, miután azt mondta, ez csak vicc volt. És, hogy csak arra volt kíváncsi, mit reagálok. Nem vagyok féltékeny típus, de most megingott a bizalmam. Ti hogy látjátok ezt kívülállóként?
2009. okt. 16. 18:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
Sok sikert. Remélem minden oké lesz.
2009. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
77%
Nálam is megcsalásnak minősül egy csók is. És ez egy nagyon ízléstelen vicc lenne tőle úgyhogy szerintem igaz, vagy csak letesztelte a reakciódat, mert ilyen lépést fontolgat, de nagyon nem akar téged kockáztatni.
2009. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem lettem sokkal okosabb. Azt mondta, nagyon szeret, velem képzeli el az életét, engem akar feleségül venni, én vagyok élete értelme. És soha nem csalna meg, mert nem akar elveszíteni, és tőlem mindent megkap amire szüksége van. Őszintének tűnt. Minden estre nem jutottam előrébb.
2009. okt. 17. 08:58
 24/29 anonim ***** válasza:
55%
Ha Te is így érzel iránta és Ö is (tehát tényleg érzed, hogy szerelmes beléd) akkor sztem ne fitogtasd.. lehet megbánta egy hirtelen fellángolás volt... vagy lehet hogy csak tényleg kiváncsi volt, hogyha megcsalna akkor mi lenne a véleményed... ezt ugy tudod meg, hogy együtt maradtok szeretitek egymást, és nagyon figyelsz a reakciókra, tehát nem vakulsz el a szerelemtől:) Én nem hoznám fel a témát... ha már azt mondja hogy szeret stb... csak jobban oda kell rá figyelni ennyi! Sok boldogságot!:) Sok boldogságot!:))
2009. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Először én is így gondoltam, hisz minden este együtt alszunk, de akkor is bánt ez a dolog. Nem maradt más, várok. Majd csak lebukik, ha vaj van a füle mögött.
2009. okt. 17. 10:08
 26/29 anonim ***** válasza:
68%

Elhiszem, hogy elbizonytalanodtál. Ha bánt hogy megcsalt és nem bízol már benne akkor el kellene hagynod, mert bizalmatlanságtól megromlik a kapcsolat. Ha adsz neki egy esélyt akkor legyél résen, mert aki egyszer elgyengült az nem egy erős jellem és többször is előfordulhat.

Az pedig nagyon érdekes, hogy veled képzeli el az életét, téged akar és mégis ilyet tesz vagy ilyen állítással tesztel. Ez nem normális.

2009. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon. De ez a dolog most elkeserített. Gondolkoztam az éjjel, milyen hibát követtem el, hogy ezt érdemeltem (már ha tényleg megcsalt). Nem jöttem rá semmire. Nem érzem úgy, hogy hibáztam.
2009. okt. 17. 10:19
 28/29 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is igaz hogy félre csókolozótt. Ami nálam is megcsalás számba megy. Az hogy megbocsájtsz neki vagy sem az már csak rajtad múllik, meg azon mennyire szeretitek egymás.

Kívülállóként nem tudok mást írni.

2009. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Tegnap és ma elég sok időt töltöttünk együtt. Beszélgettünk. Úgy érzem, hogy ha meg is csókolta azt a nőt, megbánta. (Vagy csak naiv vagyok?!) De valamiért mindig úgy gondolom, nem mondta volna el, ha megtörténik. Nem tudhatta, mit reagálok rá. És ha elhagyom? Akkor b*szhatja az őszinteségét. Próbáltam egy barátnőmtől tanácsot kérni, nem lettem okosabb. :S

Annyit mondott: "végül is ez csak egy csók volt.."

2009. okt. 18. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!