Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Először bevallotta, hogy...

Először bevallotta, hogy megcsalt, később pedig azt mondta, ez csak vicc volt. Ti elhinnétek?

Figyelt kérdés
Tegnap a kedvesem az esti tévézés közben bevallotta, hogy megcsalt. Hirtelen elakadt a lélegzetem, nem akartam elhinni. Bocsánatot kért, nagyon megbánta, de ő csókolózott a munkatársnőjével. (Régebben beszélgettünk róla, hogy csinosnak tartja-e, a válasza igen volt, de hozzátette, hogy a nő legfeljebb egy éjszakára kellene neki, mert szerinte buta.) Nem voltam képes felfogni mit mondott, veszekedés helyett duzzogni kezdtem. Jó 5 telt el, miután azt mondta, ez csak vicc volt. És, hogy csak arra volt kíváncsi, mit reagálok. Nem vagyok féltékeny típus, de most megingott a bizalmam. Ti hogy látjátok ezt kívülállóként?
2009. okt. 16. 18:16
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem hagy el? Nincs köztünk olyan komoly kötelék, mint pl. a házasság.
2009. okt. 16. 18:38
 12/29 anonim ***** válasza:
86%

azért mert mondom, hogy vannak olyan pasik, akiknek így jó. Van egy biztos hátterük, ez esetben te, aki szereti őket, aki kényezteti, meg aki a "barátnője", aki nem csalja meg, aki csak az övé.

Ő meg közben eme biztos háttér tudatában, megnézi a jó nőket, és esetlegesen, ha úgy adódik le is fekszik velük, de ők csak egy éjszakára kellenek neki, mert buták, mert férjnél vannak, és mert te vagy a barátnője aki viszont tisztességes, és tudja, hogy simán megteheti a hátad mögött, mert nem jössz rá, mert bízol benne.

Melyik szemét adná fel ezt a hátteret? Ezért nem hagy el...MÉG. Aztán majd addig csajozgat míg x időn belül majd megun, azaz "elhasznál", aztán majd keres egy újat, aki az állandója lesz, akibe újra szerelmes, és minden úgyanúgy folytatódik, csak már más lesz az állandó barátnője.

Keress magadnak mást. Vess ennek te véget. Ne várd meg míg ő lép. Legyen benned tartás.

Tudod, ha nem lépsz, akkor ezt érdemled továbbra is, mert tehetsz ellene, mégsem teszel. Ha lépsz, akkor saját magadnak adsz esélyt egy későbbiekben kialakuló normális kapcsolatra egy normális pasival.

2009. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
Azért egy rendes nő négiscsak nagyobb biztonságot ad mint egy "ribizligizi". Feleségnek az nem nagyon kell. Meghát férjnél is van...
2009. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Beszélek vele, és a reakciójából megpróbálom leszűrni, mi az igazság. Ha úgy veszem észre, hogy hazudik, akkor elhagyom. Nehéz, mert szeretem és bíztam benne, de ezzel a "viccel" elrontott mindent.
2009. okt. 16. 18:51
 15/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg nem csalt meg. Ha megcsal, nem all eled, es mondja azt, hogy figyelj, tegnap megcsaltalak. Ez igy eleg furcsa, nem???
2009. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nekem is az a furcsa, hogy csak úgy elmondta, mintha természetes lenne. Persze előtte mikor kezdeményeztem, visszautasított. Emiatt is haragudtam rá, de azt mondta fáradt, így nem kezdtem el veszekedni vele.
2009. okt. 16. 19:05
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

Miért furcsa, hogy elmondja? basztatta a lelkiismerete, aztána rwakciót ( inkább nem reakciót ) látván, rájött, hogy kár volt bevallani és visszaszívta. Ráadásul a nőnek férje van, gondolom berezelt a pasi, nehogy kiderüljön.

Ti tesztelnétek, így a párotokat?

2009. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ugye kezdjük ott, hogy meg se csalnám. Ha mégis, nem mondanám el neki. Megpróbálnám elfelejteni, és mindent megtenni azért, hogy a párom ne is gyanítsa.
2009. okt. 16. 19:15
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kerdezo!Minek a megcsalast elkovetni ha utana felejteni akarsz?:DAmugy tutira megcsal es nem csak csok volt.
2009. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
A kérdés jogos, de nem tudok rá válaszolni. Mindenesetre nem csalnám meg. Hamarosan kiderül, hogy megcsal-e. Kb. 2 perc és itt van.
2009. okt. 16. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!