Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok akkor, ha...

Ti mit csinálnátok akkor, ha valaki titeket állandóan meghazudtolna?

Figyelt kérdés

Konkrétan anyámról van szó.

Valamiért bevette a fejébe, hogy én biztos titkolózok, meg mindig hazudok. Hiába mondok neki akármit, ő rávágja sokszor (nem mindig, de sokszor) csípőből, hogy "ne hazudj".

Nekem ebből már kezd elegem lenni. Aztán amikor nem mondok neki semmit, akkor meg mondja, hogy miért nem mondok semmit. És amikor rávágom, hogy "minek, úgyis mindig meghazudtolsz", még ő van megsértve.


Ti hogyan reagálnátok rá, vagy mit tennétek, ha az egyik rokonotok (tökmind1, hogy ki) titeket állandóan meghazudtolna?

Mit mondanátok?

Mit tennétek?



18/L



2013. júl. 5. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jogos, ez csak inkább TÉNY. Dehát könyörgöm ő szült, csak ő fog rád keresni. Ki majd a szomszéd? szóval én nemtom hogy mondok e majd ilyet a gyerekemnek, amikor ez a dolgom. Hát merjen ne keresni vagy nem adni enni, ezt a törvény büntetné. Tök szánalmas az ilyen, és most tényleg ne a gyilkos gyerkeeket nézzük vagy a bandázó, a szülőket nem tisztelőket, bár az ilyenek is jönnek azzal, hogy " dehát éjjel nappal dolgoztam nem volt időm rá figyelni" Tényleg? Mi meg köszönjük, hogy minket rabol meg öl a gyereke, mert maga meg nem volt képes odafigyelni mert gürizik éjjel nappal. 22-es csapdája.
2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!