Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy kapcsola...

Mi a véleményetek egy kapcsolat újrakezdéséről?

Figyelt kérdés
leírom a történetem, kíváncsi vagyok, ti mit tennétek a helyemben!! több évig voltam együtt egy pasival, akivel nem rég ért véget a kapcsolatunk. most nekem új párom van, viszont néha összefutunk a régivel, beszélgetünk, tök jól elvagyunk(nincs semmi olyan köztünk,ami a barátomat bántaná!!!) ugyanúgy, mint régen! a baj az, hogy ez engem eléggé felkavar, és eszembe jutnak a régi emlékek. viszont a mostani párommal is jól megvagyunk. egyszerüen nem tudok rendet tenni az érzéseim közt, nem tudom eldönteni melyikük mellett lenne a legjobb.nyilván a gondok,amik miatt véget ért az ex-szel a dolog anno, azoktól most is félek, hogy megint feljönnek, viszont a jelenlegi párommal is vannak ugyanúgy bajok, olyanok éppen, amik az előzőnél nem voltak. és ez forditva is igaz. nem könnyü, fogalmam sincs mit tegyek!!! ti mit tennétek? ne mondjátok hogy úgyis érzem, mert egyszerüen amit érzek az a nemtudom érzése!!! remélem volt már igy valaki, és segit előrébbjutni!!
2009. okt. 17. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te magad megváltoztál, vagy nem? Ha nem változtál meg. ugyan azok a gondok fognak előjönni, és ugyanúgy lesz. És a mostani párodat meg csak úgy otthagynád?
2009. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak tetudod eldönteni,de a mostani párodat biztos zavarja ha nem is mondja.
2009. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha huzamosabb ideje új kapcsolatod van akkor szerintem ne haladj visszafelé..


A régi az előző lépcsőfok, azon már túlléptél mert magasabbra akartál jutni..


Az a dolog ott megbukott valamin..


Ha sokat táncolsz föl - le a végén te fogsz pofára esni!!

2009. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%
Káposzta.
2009. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!