Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha én szerintem...

Mit tegyek ha én szerintem bunkók a munkatársaim és teljesen más emberek vagyunk? Már a párkapcsolatom is megérzi. Nem mondom hogy rossz emberek, csak mások.

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy rossz emberek,de teljesen más síkon működünk.Én pedig elég laza vagyok és sok féle ember típussal mgértem magam.Most itt nem mély analízisba akarok belemenni.De ti mit tennétek?Keresnétek másik helyet?Úgy érzem a munka jó,de valahogy a közeg,emberi részről nem nekem való pedig rugalmas vagyok és nem is vagyok egy nyavajgó fajta,de úgy már otthon is érezni hatását,nem jó írányba.A párom is mondta hogy mintha kezdenék megváltozni.Mit tegyek?Felmondjak?
2013. júl. 9. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En marciusban valtottam munkahelyet, es az elso 2-3 honapot utaltam, pedig a munka jo volt, csak egyszeruen uj volt a kornyezet. A 3-4. honapra viszont azt vettem eszre, hogy sikerult beolvadnom, es - hiaba mozgunk mas sikon - megtalaltuk egymassal a kozos hangot / erdeklodesi koroket / temakat. Szerintem csak ido kell neked, en megertem a problemat. Ha maga a munka jo, idovel jol fogod erezni magad, es fel sem tunik majd ez az egesz.
2013. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is. A koleganőim mind (nem akarok megbántani senkit) vidékről származó 40-50 éves alacsonyabb végzettségű és kisebb érdeklődésű körű nők voltak. Egyszerűen nem tudtam kijönni velük. Nem veszekedtünk, nem volt gond, csak nem volt miről beszéljünk. Ők csak a kapálást, főzést, veteményezést magyarázták, kipletykáltak másokat, vagy esetleg ostoba Tv műsorokat( Éjjel nappal Budapestet meg Családi titkok) Egyszerűen én ezekhez a témákhoz nem tudtam hozzászólni, így végeztem a munkám csendben, ha volt egy kis szabadidőm olvastam, nem velük beszélgettem a semmiről. Végül, mikor leépítésre került a sor engem raktak ki, mert nem tudok csapatban dolgozni.(Hozzáteszem, hogy egyáltalán nem olyan munka volt, amit csapatban kellett volna dolgozni, egyszerűen zavarta őket, hogy nem tudok velük azonusulni)

Szóval én megértelek, de vigyázz, emnnyire mutatod ki, nehogya végén te is úgy jár, mint én. Mert egy értelmes beszélgetést nem lehetett hallani tőlük soha, de ahhoz elég okosak voltak, hogy a főnöknőnek jól benyaljanak.

2013. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ma 14:05


Hát igen ez itt a gond.Én most nem nagyképűségből mondom,de én nekem elég tág az érdeklődési köröm.Szinte bármely témáról el lehet velem beszélgetni.Én egy cigánnyal aki 6 általános végzett eltudok beszélgetni és egy agysebésszel is,ha megtaláljuk a hangot.Ai általában létre is szokott jönni.De itt valamiért nem megy.És igen sajnálom lebunkozom őket mert olyan egyszerűek mint a faék ennyi.Én nem tehetek róla hogy engem érdekel a kultúra és sok dolog ami miatt nem vagyok szűl látókörű.

2013. júl. 9. 14:14
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ebben az az érdekes, hogy ha valaki széles látókörű ténylegesen, akkor neki meg kellene tudni találni a közös hangot, az állítólagos szűklátókörüekkel....
2013. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem értem a problémád. Ha nincs velük közös téma, nem kell velük beszélgetni. Mi is 4-en vagyunk a munkahelyemen, a főnökömmel szoktam beszélgetni a munkai feladatokon kívül másról is, senki mással, max. pár szót. Nincs ebből semmi gond, egyszerűen mások vagyunk, ettől még megférünk egy helyen. Ez egy munkahely, nem egy baráti társaság.

De ha te megteheted, h válogatsz a munkák között, hát hajrá!

2013. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!