Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esett. Ti hogy...

Nagyon rosszul esett. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátom előtt öltöztem át, aki megkérdezte, hogy mi az a két szúnyogcsípés a mellkasomon. Vékony vagyok, tényleg kis melleim vannak, de ez nagyon rosszul esett.

Utána azt mondta, hogy csak viccelt, és természetesen tetszem neki.

Szerintem ez nem építő jellegű kritika, és még viccből sem illik ilyet mondani.

Hogyan reagálnátok erre?


22/L


2013. júl. 10. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
túlreagálás
2013. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem tényleg csak viccelt, ha nem tetszenél neki, nem lenne veled. Engem apukám húzott mindig ezzel tinikoromban. Mindig mondta, hogy sose borogassam, nehogy elmúljon!
2013. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Megmondanám neki, hogy kicsi a farka és eddig csak színleltem az orgazmust. Megtudná mennyire vicces tud lenni az ilyesmi...
2013. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért más az ember apjától és barátjától. Én minimum tettem volna valami hasonló megjegyzést a micsodájára.
2013. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Túl reagálod, csak viccelt ennyi.
2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Remélem nem vettek meg, ha pasi szemszögből is választ adok a kérdésre.

Minden pasinak meg kell tanulnia, hogy mivel szabad viccelni a barátnőjével szemben és mivel nem. Úgy gondolom, te tudattad vele időközben, hogy ez elég rossz vicc volt, de bocsásd meg neki, hogy rossz a humorérzéke.:D

2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Az a helyzet hogy a férfiak ritka nagy tuskók tudnak lenni. Védelmükre szólva sokszor nem szándékosan. Máshogy jár az agyuk és nem érzik hogy amit ők viccnek gondolnak az egy nőnek mennyire fájó pontra tud tapintani. Szinte biztos hogy a barátod nem akart bántani téged, tényleg csak poénkodni akart. Ha nem tetszenél neki úgy ahogy vagy akkor nem volna veled.:)
2013. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem reagáltad túl. Annak idején a volt párom mondta mindig, hogy a hasam felmehetne a mellemhez/be. (kicsi mellem van és van egy kis hasam/pocakom. Aztán mindig mondta, hogy így szeret, ahogy vagyok... Szakítottunk (nem ezért), és most egy nagymellű nője van, hozzáteszem, előttem is nagycsecsűekkel járt...
2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem általában a fenekem miatt szól be valami hasonló szintű "poént". Ha épp nem vagyok vicces kedvemben, akkor visszavágok neki valami olyannal, ami róla szól és egy kicsit zavarja (pl. nem tud szakállat növeszteni), és akkor rögtön abbahagyja. :-D

Az ilyen vicceken ritkán akadunk fenn, inkább elütjük egy másik poénnal és 10 mp alatt szent a béke. :)

21L

2013. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Rátaposnék a kukijára és megállapítanám, hogy széttört a talpam alatt egy ropi.
2013. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!