Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esett. Ti hogy...

Nagyon rosszul esett. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátom előtt öltöztem át, aki megkérdezte, hogy mi az a két szúnyogcsípés a mellkasomon. Vékony vagyok, tényleg kis melleim vannak, de ez nagyon rosszul esett.

Utána azt mondta, hogy csak viccelt, és természetesen tetszem neki.

Szerintem ez nem építő jellegű kritika, és még viccből sem illik ilyet mondani.

Hogyan reagálnátok erre?


22/L


2013. júl. 10. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esett volna a helyedben, mert én is vékony, kismellű nő vagyok. De bizonyára tényleg nem szándékosan bántott meg a párod. Ezt bocsásd meg neki, de mondd el, hogy neked ez nem volt vicces. Az én párom is mondott már hasonló kritikát a mellemre. Az a baj, hogy ilyenkor lefagyok és nem tudor frappánsan reagálni. Most már valami ilyesmit mondanék: De jó, akkor mi nagyon összeillünk! A kis mellem pont passzol a kis farkadhoz!: )
2013. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem reagáltad túl. Nem tudom miért nem képesek egyes férfiak felfogni, mekkora prosztóság egy nő mellméretén gúnyolódni, főleg, ha a barátnőjük az illető. Nem tudom megérteni. Amúgy én szintén nagyon vékony lány vagyok, nem éppen méretes mellekkel. De az igazság az, hogy akinek így kellettem, sosem tette szóvá, vagy nem ilyen kontextusban. Eddig két férfi bántott meg életem során ezzel. Az első "komolyabb" pasim, de ő más téren is bunkó volt, és sajnos a mostaninak is sikerült beletaposnia a lelkivilágomba ilyen téren...Hiába van jobb alakom mint az eddigi barátnőinek, mégis kiemelte, hogy hát x,y-nak azért nagyobb melle volt...Nem is ez lenne a probléma, hanem amikor erről konkrétan áradozva mesélt. Ennek ellenére persze szeret, és ma már jobban odafigyel ezekre, de emiatt valahogy úgy érzem, hogy mégsem kellettem neki anno száz százalékban, és sajnos az eleinte meggondolatlan megjegyzései miatt vele gátlásosabb is lettem az ágyban. Sajnos nem igazán gondolnak bele, mit okozhatnak egy-egy kósza viccesnek vagy kevésbé viccesnek szánt megjegyzéssel, pedig ők ugyanennyire lesújtva éreznék magukat, ha a farkuk méretét vagy az ágybéli teljesítményüket kritizálnánk...
2013. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!