Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes nők, van olyan férfi...

Férjes nők, van olyan férfi az életetekben, akit még a házasságotok után sem felejtettetek el?

Figyelt kérdés

Nekem van egy srác, akivel csak szex volt, de nem jártunk. Először én mondtam nemet, mert egyből szex volt, és akkor még nem hittem, hogy abból komoly is kialakulhat. Aztán viszont beleszerettem, és most úgy érzem, soha többé nem fogom elfelejteni.

Nektek van olyan, hogy bár már házasok vagytok, néha-néha eszetekbe jut egy plátói szerelem, egy olyan pasi, akivel nem jöhettetek össze, de Ti beleszerettetek, vagy összejöttetek, de mégis valamiért vége lett?



2013. júl. 13. 12:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9-es!


Nagyon jó ez a történet, és egyben szomorú is... :(

2013. júl. 13. 13:25
 12/31 anonim ***** válasza:

A 9. válaszoló tökéletesen érzékeltette a lényeget.

Aki nem járta végig azt az utat, az hírből sem ismeri, hogy milyen nehéz így élni. Mindig utólag jön rá az ember.

2013. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló.Hogy tudod ezt így megoldani,hogy másfél éve szeretőd van?Férjed nem vesz észre semmit?
2013. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
20%

10-es!

Te még biztosan nem voltál ilyen helyzetben!És kívánom,hogy ne is legyél,mert ez nagyon nehéz :(

2013. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
24%

Bár még én sem vagyok férjnél, de 4 éve van párkapcsolatom, lassan pedig eljegyzés is lesz (talán jövő nyáron már esküvő is).

Boldogok vagyunk, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, mégis szinte naponta eszembe jut életem szerelme, aki számomra az első volt. Gyerekek voltunk (én 14, ő 16), 8 hónapig voltunk együtt, aztán pár hónap "szünet", aztán még 9 hónap, és 1 év. Aztán örökre vége lett. Teljesen megváltozott... Egy nőcsábász lett, akinek szinte csak a szex a fontos. Én ezt nagyon elítélem, mégis ha hívna, hogy menjek át, egyből ugranék.. :(


Nagyon nehéz dolog ez, lelkiismeretfurdalásom is van, az a régi szerelem is kínoz.. Naponta..

Imádom a páromat, félre ne értsétek... De az valami több volt az átlagos szerelemnél..

2013. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
31%

Illetve még azt hozzáteszem, hogy tudtommal ő is úgy érez, mint én, nem is tud megállapodni.

Már soha többet nem lehetünk együtt, én nem is akarnék a sok nő után párkapcsolatot vele..

2013. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
Én sosem gondoltam volna, hogy ennyi nő csalfa. Igen ez is megcsalásnak minősül. Nem lehettek együtt a nagy szerelmetekkel, kerestetek egy balekot, akivel majd leélitek(?) az életeteket ábrándozva a nagy ő-n?
2013. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Lehet csalfaságnak nevezni, de sajnos elég nagy baj s elég szomorú, hogy sokan járunk ebben a cipőben. Minden ember (beleértve a nőket is) önző, és a legjobbat akarja magának. Sajnos sokan nem időben/későn vesszük csak észre, hogy elszalasztottuk a nagy Őt! :(

Az én esetemben magyarázat lehet az, hogy amikor nem akartam kapcsolatot az illetővel, az még akkor volt, amikor a férfi nőcsábász volt. Viszont most már sajnálom, mert tudom, hogy megváltozott, és most hűséges a barátnőjéhez.

2013. júl. 13. 16:02
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

természetesen időnként eszembe jutnak az exeim, a plátói szerelmeim.

Van akin bosszankodok, hogy mennyire átvágott, van akit máig nem értek miért nem jött össze... van olyan akit a páromnak is szoktam emlegetni, valami kapcsán...főleg, hogy miért is nem működött...működhetett...


olyan nincs, hogy még gyengéd érzelmeket táplálok valaki iránt, viszont néha amikor rájuk gondolok újraélem azt amit akkor éreztem, de csak mint emlékképként

2013. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

19-es, ez természetes. De a többiektől kérdezem. Honnan tudjátok, hogy a nagy ő-t szalasztottátok el? Hisz nem voltatok együtt, maximum pár alkalmas szex erejéig csak.

Nem tudhatjátok. Azt se, hogy ha együtt lennétek, meddig húznátok.

Gyakorlatilag ezek csak plátói, kitalált szerelmek. Nem?

Kérdező. Tegyük fel, hogy melletted is megváltozik. Kellene úgy? Lehet hogy csak az elérhetetlenség miatt kell neked/nektek az/azok a férfi/férfiak.

A férjetek meg van, unalams is és ezért gyártjátok ezeket az ámbándokat. Ami nem baj, csak káros is lehet.

2013. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!