Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes nők, van olyan férfi...

Férjes nők, van olyan férfi az életetekben, akit még a házasságotok után sem felejtettetek el?

Figyelt kérdés

Nekem van egy srác, akivel csak szex volt, de nem jártunk. Először én mondtam nemet, mert egyből szex volt, és akkor még nem hittem, hogy abból komoly is kialakulhat. Aztán viszont beleszerettem, és most úgy érzem, soha többé nem fogom elfelejteni.

Nektek van olyan, hogy bár már házasok vagytok, néha-néha eszetekbe jut egy plátói szerelem, egy olyan pasi, akivel nem jöhettetek össze, de Ti beleszerettetek, vagy összejöttetek, de mégis valamiért vége lett?



2013. júl. 13. 12:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
jaj...
2016. márc. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!