Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes nők, van olyan férfi...

Férjes nők, van olyan férfi az életetekben, akit még a házasságotok után sem felejtettetek el?

Figyelt kérdés

Nekem van egy srác, akivel csak szex volt, de nem jártunk. Először én mondtam nemet, mert egyből szex volt, és akkor még nem hittem, hogy abból komoly is kialakulhat. Aztán viszont beleszerettem, és most úgy érzem, soha többé nem fogom elfelejteni.

Nektek van olyan, hogy bár már házasok vagytok, néha-néha eszetekbe jut egy plátói szerelem, egy olyan pasi, akivel nem jöhettetek össze, de Ti beleszerettetek, vagy összejöttetek, de mégis valamiért vége lett?



2013. júl. 13. 12:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20-as!

Szerintem abban tényleg van valami, mármint lehet, hogy azért nem tudom elfelejteni, mert sohasem próbáltuk meg a kapcsolatot, csak szex volt. De annyira jó pasi, ráadásul most már meg is komolyodott. Gáz, vagy nem gáz, titkon még mindig remélem, hogy egyszer majd megkeres...

2013. júl. 13. 18:30
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

CSak annyiból gáz, hogy ha van melletted valaki más.

Amúgy nem az, miért lenne? Érzések, vágyak. Ezek normális emberkenek járnak csak.

2013. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nekem most nincs barátom...

De az a gáz, hogy abban reménykedem, hogy egyszer megkeres, pedig Ő most boldog párkapcsolatban él.

2013. júl. 13. 20:37
 24/31 anonim ***** válasza:
96%

Fura, de én meg pont ellenkezőleg érzek. Voltak nagy plátói szerelmeim, voltak beteljesültek is köztük, még ha csak félig-meddig is.

akármelyik hívna, nem ugranék neki egy csettintésre, de könyörgésre sem. az a múltam, lezártam. az 5 éves párkapcsolatomra koncentrálok, és ahogy múlik az idő, egyre több mindent értékelek a páromban.

az a másik lehet jó pasi, vagy kiváló az ágyban, de ha csak ennyi vonzót találok benne, akkor az még nem alap hosszabb távokra.

kicsit talán racionálisabban gondolkodom mint az átlag, már kinőttem a hősszerelmes korszakból.

2013. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért is van, ha nem volt semmi, esetleg szex, mert a be nem teljesülés jön elő, túl sok kattogás megy az körül, hogy mi lett volna, ha... Ha összejövünk, ha minden jó, ha nem rontjuk el, ha... és még sorolhatnám.
2013. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
93%

én sem felejtettem el egyik exemet sem...Tudom,kiben mit szerettem,hol rontottam el a kapcsolatokat...Mert általában én rontottam el,ők mindig szerettek.A férjemmel is majdnem megtörtént,de ő nem hagyta...Semmi pénzért nem mennék már vissza egyikükhöz sem,túllendültünk a kritikus időszakon és én megtaláltam mellette a boldogságomat.

Egyébként tudod mi volt a kritikus időszak?Egy-másfél év után véget ért az általad leírt álomkép,és én továbbálltam...A férjem kitartott mellettem ekkor is(még csak a barátom volt),és megmutatta,h nem mindig van tündérmese,de ha akarjuk,akkor mindig vissza lehet hozni..

2013. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
10%
Igen van.Csak nekem a nagy szerlelmem 25 évvel idősebb volt nálam,mi együtt is voltunk 3 évet,de be kellett látnunk ekkora korkülönbséggel nem működik,nincs közös jövő:(.Ha hasonló korúak vagyunk biztos ő az igazi...Így is ő volt,de szóval értitek.Most van férjem,rendes,szeretem,van közös jövő,de...A volt szerelmemmel ha nagyritkán találkozunk mindig bőgés a vége,direkt kerüljük már egymást.Pedig már 8 éve,hogy szakítottunk,4 éve vagyok férjnél,most 37 éves vagyok.
2013. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
60%
Nekem 9 éve tartós párkapcsolatom van,ebből 4 éve vagyunk házasok.10 évvel ezelőtt ismertem meg azt az illetőt,akit a mai napig nem tudok kiverni a fejemből.Közöttünk is csak szex volt semmi más.Én szerettem volna,ha komolyabb lett volna,de ahogy ő fogalmazott annak idején...későn érő típus,így hagytam a dolgot,mert én komoly kapcsolatra vágytam.Aztán szépen lassan az a bizonyos vonzalom enyhült a részemről és hónapokig nem beszéltünk,se személyesen,se interneten.Miután szültem 2 gyermeket újra megjelent az életemben.Hirtelen nem tudtam hová tenni és újra beszélgetni kezdtünk.Most már ott tartunk,hogy újra fellángolt közöttünk az az érzelem ami régebben volt.Eleinte még tetszett is a dolog,hogy mindent megbánt és rájött arra,hogy mit szalasztott el.Csak az a gond,hogy időközben megráztam magam és rájöttem arra,hogy mind az amit érzünk egymással szemben,nem más mint egy erős szexuális vonzalom,ami egy kapcsolathoz kevés!Beszélek vele továbbra,de személyes találkozóról szó sem lehet a részemről,mert higgyétek el...a biztosat a bizonytalanért nem szabad feladni :)
2013. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, különben férjhez sem megyek (evidens). Van egy régi ismerősöm, alkslmi szex volt még anno, ő sokszor az eszemve jut. Vagyis inkább a szex:) viszont ha mosz felajánlkozna, elhajtanám:)
2013. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
mar nem vagyok tgermeszetesen szerelmes bele sot nem is szeretem de volt egy 1,5 eves kapcsolatom a hazassagom elott akit sosem fogok elfelejteni. o egy kulonleges helyet foglalt el a szivemben. akkor 17 eves voltam most meg 45 es 25 eve vagyok hazas.
2015. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!