Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen viselem el a...

Nagyon nehezen viselem el a ferjem masik hazassagabol szarmazo gyerekeket. Gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos a ferjemnek egesz evben nincs lehetosege elhozni oket a tavolsag miatt igy egy evben egyszer jonnek hosszabb idore hozzank a gyerekek 2 kamasz.

a ferjem ilyenkor dolgozik de azerrt szan a gyerekekre is idot. Sajnos en ilyenkor sokat vagyok veluk es a sajatjaim es ok egyutt nekem nagyon sok.

Foleg mert a gyerekek maskent vannak nevelve mint az en gyerekeim es nehez a kulonbseget megerteni.

Nagyon buntudatom van irantuk hiszen ok nem tehetnek semmirol hiszen gyerekek.

minden evben rettegve varom azt a par hetet amikor teljessen kibukok munka mellett az osszes gyereket ellatva pont abban a hetekben amikor pihenesre lenne szugsegem az egesz evi hajtas utan.

mas is erez igy vagy en vagyok a kegyetlen gonosz mostoha?


Minden evben szo szerint belebetegszem



2013. júl. 16. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amit leszűrtem: egész évben együtt laktok a te két kamasz egy kicsi és csak vacsorázó nagy gyerekeddel, és kiborít + pár hét a két kamasszal , akik csak a férjedéi.

Bírd ki!

2013. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

De azért segíthetnének a korcsok is. Hisz azokból is egyszer embert kell faragni.

Ha mindig pihentetjük őket, mert "szenvedtek már eleget", akkor megnézhetitek őket pár év múlva.

2013. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hát azért korcsozni kicsit erős, nem gondolod?


Kérdező! Mondd meg a férjednek, hogy vegyen ki szabit!


Ha nem hajlandó, akkor állítsd be a gyerekeket krumplit pucolni, keverni a tűzhelyen, amelyik már odamehet. Ha nem segít, nincs vacsora. Pont. Ta gyerekeid nem tudnak addig nagymamázni? Vagy az ő édesapjuk nem viszi el őket? Mert akkor lehetne egy időpontra időzíteni, és akkor nem lenne annyira sok a gyerek

2013. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ozvegy vagyok nincsenek nagyszulok sajnos.

Befogom oket csak ne panaszkodjanak a ferjemnek.

Azt hiszem beszelek az edesannyukkal hogy beszeljen a gyerekekkel ez itt nem hotel.

A ferjem jovo hettol szabin van 3 hetet de sok munkaja van a hazunk korul remelem befogja oket ezzel is foglalkozik veluk.

Nem korcsok ket nagyszaju de okos es lusta gyerek.

2013. júl. 16. 17:57
 15/17 anonim ***** válasza:
igen.határozottan!
2013. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a gyerekekkel együtt kaptad a férjed. És ha te nevelnéd állandóan, az jobb lenne? Rohadt egy nyafka vagy,.
2013. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

hazamentek visszatert a rend a csaladban es oszinten mindenki sokkal nyugodtam.

nekik marad a FB es a webcam nekem a sajat csaladom.

Na jovo nyarig szent a beke itt.

2013. aug. 20. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!