Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek olyan...

Van itt olyan akinek olyan kapcsolata van, hogy a nő idősebb?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy nálam 7 évvel idősebb nőbe de én csak 17 vagyok. Szoktunk találkozni de nem merek hozzá úgy közeledni mert félek, hogy a korom miatt nem kellenék neki. Mondjuk puszit már kaptam tőle, az volt eddig életem legszebb napja. Engem nem zavarna csak ha belegondolok, hogy ő már egy 24 éves felnőtt nő, én meg csak egy 17 éves kisfiú vagyok hozzá képest... elbizonytalanít. Meg nem tudom, hogy a szüleink mit gondolnának de az annyira nem is érdekel. Csak egy kis bíztatásra lenne szükségem!

2013. júl. 17. 09:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Miert lenne itt mindenki irigy,hisz ismeretlenek a szemelyek,semmi okot nem latok.
2013. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Liinda!


Lebeszéltem volna róla? Hmmm, talán, de ha sikerült, akkor nem is kellett neki igazán ez a lány. :)


Én csak próbáltam neki vázolni a lehetőségeit, mert tudod ő még 17 éves és elképzelhető, h nem rendelkezik elég élettapasztalattal a helyes döntések meghozásához. Hogy hogy dönt, azt már nem tudom befolyásolni és vitatni sem fogom...ugyanakkor a lovat sem akartam alá adni, mert nem fogom senkinek azt hazudni, h az élet bizony mindig és mindenkinek szép, mert az nem igaz.

2013. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
XD én is ezt néztem ! sztem ő az :) Amúgy hívd randira a csajt, nem feltétlenül kell randinak nevezni....Ez a korkülönbség teljesen normális és véleményem szerint már nem is vagy olyan fiatal !
2013. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Jó a pozitív és negatív vélemény is. Barátok vagyunk, szoktunk találkozni meg ilyenek de semmi nem volt még csak beszélgetés de sokszor megdicsérem, hogy milyen szép. Talán elhívom egy randira, ha nemet mond legalább akkor is megpróbáltam. Ha meg se próbálom örökké bánni fogom.


Nagyon érdekes, hogy szinte ugyanazok a kulcsszavak vannak megadva de azt a kérdést nem én írtam ki, én régebben írtam ezzel kapcsolatban. És ha jól olvasom ott a pasi 24 éves, de ráírok a kérdezőre.

2013. júl. 17. 14:35
 36/42 anonim ***** válasza:
Majd leírhatnád akár ide, akár privátba ,hogy mi lett.... szurkolok :)
2013. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Jaja, engem is érdekelne, h mi alakul köztetek! :)
2013. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
76%

17 voltam, mikor összejöttem a 30éves tanárommal a suliban.

sikerült az érettségiig titokban tartani, bár mindig cseszegettek, h én sose nem megyek el bulizni, meg semmi közös programra senkivel...persze ha tudták volna miért!

érettségi után a páromhoz költöztem, majd egyetemre jártam, és most egy közös házban élünk és nagyon boldogok vagyunk!

2013. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nekem, én 23 vagyok, barátnőm 24, 16 hónappal idősebb.

Mindig is szerettem az idősebb nőket, a kis 10en éves lányokkal nem lehet komolyan tervezni, 22 évnél fiatalabbal nem is járnék.

2013. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Sikerült! :) Ma vagyunk 1 hónaposak.
2013. szept. 13. 07:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!